Paulina Smaszcz próbuje ujeżdżać byka. Świadkowie aż zaniemówili. Tak zaczynała karierę. Nagranie jest hitem sieci

Sieć obiegło nagranie, na którym Paulina Smaszcz ujeżdża elektrycznego byka. Poszło jej całkiem nieźle. Takie były początki telewizyjnej kariery dziennikarki.

O Paulinie Smaszcz w ostatnim czasie pisze się głównie w kontekście jej konfliktów z byłym mężem Maciejem Kurzajewskim. Warto jednak pamiętać, że specjalistka od public relations ma też na koncie wieloletnią karierę telewizyjną. Przez długi czas była związana z Telewizją Polską. W przeszłości współpracowała także ze stacjami Wizja TV i Wizja Sport. Nagranie z uroczystego otwarcia tej ostatniej stacji właśnie obiegło sieć. Na wideo sprzed lat możemy dostrzec Paulinę Smaszcz, która z gracją ujeżdża byka. 

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Paulina Smaszcz odważnie wsiadła na elektrycznego byka. Takie były jej początki w telewizji 

Wizja Sport rozpoczęła nadawanie we wrześniu 1999 roku. Z tej okazji w centrum Warszawy rozstawiono elektrycznego byka, z którym mogli zmierzyć się chętni śmiałkowie. Całe zdarzenie relacjonowała początkująca reporterka Paulina Smaszcz. W pewnym momencie odważyła się sama spróbować swoich sił i wsiadła na urządzenie. Miała przy tym naprawdę sporo radości. 

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz Kurzajewski "nie przeprasza" Pauliny Smaszcz. Wpis prezentera mówi wszystko

Obiecałam dzisiaj wszystkim, że spróbuję jazdy na elektrycznym byku. Takie są zadania sportowca: musi ryzykować, więc ja spróbuję dzisiaj tego byka dosiąść - powiedziała Paulina Smaszcz relacjonując zdarzenie.
 

Dziennikarka dumnie próbowała okiełznać elektryczne zwierzę. Świadkowie zdarzenia zaniemówili. Trzeba przyznać, że Paulina Smaszcz poradziła sobie z zadaniem całkiem nieźle. Dała radę pozostać na byku przez dobrych kilka sekund. Ostatecznie jednak musiała uznać wyższość urządzenia i skończyła powalona na macie. 

Paulina Smaszcz karierę w telewizji zaczynała wraz z byłym mężem

Przypomnijmy, że ze stacją Wizja Sport przez pewien czas związany był także Maciej Kurzajewski. Para poznała się w styczniu 1996 roku w Zakopanem. Już kilka miesięcy później wzięli ślub. Doczekali się dwóch synów: Franciszka i Juliana. Rozwód nastąpił w 2020 roku. W tym roku na świat przyszła wnuczka Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. 

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz Fot. YouTube/erbojtv screen

Więcej o: