Monika "Esmeralda" Godlewska informowała o zaginięciu siostry. Policji już udało się ją odnaleźć

Małgorzata Godlewska zaginęła w nocy z 24 na 25 marca 2023 roku. O zaginięciu kobiety poinformowała media Monika "Esmeralda" Godlewska. Policji już udało się ją odnaleźć.

Małgorzata Godlewska to celebrytka, jedna z sióstr Godlewskich, która z zawodu jest pielęgniarką. Do sieci trafiła niepokojąca informacja - influencerka zaginęła, ale poszukiwania przyniosły skutek. Sprawą zajęła się Komenda Miejska Policji w Sopocie. Zaniepokojona o sprawie poinformowała jej siostra Monika "Esmeralda". Nie trzymała fanów dłużej w niepewności i podzieliła się pozytywnymi informacjami. 

Zobacz wideo Esmeralda Godlewska na Fame MMA 5

Małgorzata Godlewska była poszukiwana. Zaniepokojona siostra ogłosiła to na Instagramie

Małgorzata słynie z odważnego wizerunku. Wielokrotnie do mediów trafiały informacje dotyczące jej pogarszającego się stanu zdrowia psychicznego. Zachowanie Godlewskiej dla wielu osób było niepokojące. 25 marca w mediach pojawiła się informacja, że celebrytka zaginęła. Ostatnio była widziana na terenie Trójmiasta. Portal Trójmiasto.pl zawiadamia:

W nocy z piątku na sobotę zaginęła w Sopocie Małgorzata Godlewska. Między godziną 24:00 a 4:00 była widziana w lokalach w okolicy ul. Bema. Małgorzata jest drobną brunetką, 162cm wzrostu. Ubrana była w czerwoną krótką sukienkę, czarną skórzaną kurtkę, czarne wysokie szpilki. W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu Małgorzaty, lub ustalenia jej miejsca pobytu prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A, nr. tel. dyżurnego 47 742 62 22.

O wszystkim poinformowała również siostra zaginionej, czyli Monika "Esmeralda" Godlewska. Influencerka opublikowała przejmujące InstaStories. Podkreśliła, że zaginiona nie posiadała przy sobie telefonu komórkowego, dokumentów oraz portfela. Wiemy, że siostry nie zawsze żyły w zgodzie. Trwały one w długim konflikcie, ale podobno zdążyły się już pogodzić.

Screen z IG Esmeralda GodlewskaScreen z IG Esmeralda Godlewska https://www.instagram.com/esmeraldagodlewska_official/

W niedzielny poranek 26 marca "Esmeralda" Godlewska poinformowała fanów na InstaStories, że Policji udało się odnaleźć zaginioną. 

Małgosia dzięki interwencji policji się odnalazła. Dziękujemy za pomoc - czytamy.

Małgorzata Godlewska była poszukiwana. Zaniepokojona siostra ogłosiła to na InstagramieMałgorzata Godlewska była poszukiwana. Zaniepokojona siostra ogłosiła to na Instagramie Fot. Instagram/ esmeraldagodlewska_official

Małgorzata Godlewska - z czego zasłynęła?

Odnaleziona influencerka razem z siostrą zasłynęły dzięki kontrowersyjnej działalności w sieci. Wiele osób pamięta kolędy sióstr Godlewskich, a także prowokacyjne zdjęcia, które zamieszczały na swoich profilach. Poszukiwana z zawodu jest pielęgniarką, za co została zresztą wyróżniona przez Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, a to ze względu na jej zaangażowanie podczas zajmowania się chorymi na COVID-19. Na początku 2023 roku do mediów trafiła informacja o tym, że Godlewska uciekła ze szpitala psychiatrycznego. Na influencerkę spadł również swego czasu ogromny hejt, z którym ciężko sobie radziła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.