Rafał Brzozowski planuje ślub? "Jesteśmy na bardzo dobrym etapie"

Wygląda na to, że Rafał Brzozowski ponownie odnalazł miłość. Prezenter został zapytany o najbliższe plany względem wybranki.

Rafał Brzozowski ma za sobą bolesne rozstanie. W kwietniu 2021 roku opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym poinformował o rozstaniu z Anną Tarnowską. Gospodarz "Jaka to melodia?" zdradził, że kończą związek po ośmiu latach w przyjaźni, jak i darzą się wzajemnym szacunkiem. W sierpniu tego samego roku przyznał, że rozstanie z Tarnowską było dla niego ciosem i trudnym doświadczeniem. Piosenkarz był wówczas na etapie ponownego otwierania się na nowe osoby i przepracowania zakończonej relacji. Wygląda na to, że czas wyleczył rany, a prezenter TVP jest szczęśliwie zakochany.

Zobacz wideo Robert Janowski tęskni za „Jaka to melodia?". Wprost o nowej formule

Królowa Letizia50-letnia królowa Letizia ma talię osy. Sekret? Unika jak ognia trzech produktów

Rafał Brzozowski planuje ślub? "Ja naprawdę jestem szczęśliwy"

Brzozowski w wywiadzie z portalem Jastrząb Post wyznał, że jego nowa relacja rozwija się tak, jak powinna. Był jednak powściągliwy w zdradzaniu szczegółów. 

Jesteśmy na bardzo dobrym etapie tej miłości. Miłość rośnie wokół nas, jak śpiewał kiedyś jakiś wokalista. (...) Ja naprawdę jestem szczęśliwy i jest mi dobrze tak, jak jest - wyznał.

Dziennikarze "Twojego Imperium" mieli z kolei zapytać Brzozowskiego o jego relacje z najbliższymi nowej partnerki. Czy czekają cierpliwie na ślub?

Myślę, że ten temat był między nami tyle razy przegadany, że nie wywierają na mnie żadnej presji - odpowiedział Brzozowski.

W dalszej części rozmowy nawiązał do założenia rodziny. Tutaj również nie chciał zdradzać zbyt wielu szczegółów.

Jak uznam, że nadszedł właściwy moment, to ich o wszystkim poinformuję. Cierpliwie czekają, bo w końcu na wszystko przychodzi dobry czas. Na założenie rodziny również. Nic na siłę...

Julia von SteinJulia von Stein z "Królowych życia" rozpuściła kwas w twarzy. I się rozmyśliła

O nowej partnerce Brzozowskiego nie wiemy dużo. Piosenkarz mówił jednak, że jest spoza show-biznesu.

Więcej o: