Rafał Brzozowski po raz pierwszy szczerze o rozstaniu z Anną Tarnowską. "Trzeba było odchorować"

Rafał Brzozowski długo nie komentował swojego rozstania z Anną Tarnowską. Wokalista przełamał się jednak przy okazji nowego singla "Głośniej" i odniósł do związku z byłą partnerką.

W kwietniu Rafał Brzozowski opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym poinformował o rozstaniu z Anną Tarnowską. Gospodarz "Jaka to melodia?" zdradził, że obydwoje kończą związek w przyjaźni i darzą się szacunkiem. Podobny wpis pojawił się później na profilu Anny Tarnowskiej, która dodała od siebie, że życzy Rafałowi powodzenia w dalszej karierze. Kiedy Brzozowski łapał oddech po Eurowizji, modelka już pod koniec czerwca wrzuciła na profil na Instagramie dość wymowne zdjęcie z innym mężczyzną. A w kolejnych miesiącach nie kryła się ze swoim szczęściem. Piosenkarz do tej pory nie wypowiadał się na temat rozstania, jednakże przy okazji premiery swojego nowa singla "Głośniej" otworzył się nieco przed prasą.

Zobacz wideo Eurowizja 2021. Maffashion staje w obronie Rafała Brzozowskiego

Rafał Brzozowski szczerze o rozstaniu z Anna Tarnowską

Brzozowski przyznał, że rozstanie z Tarnowską było dla niego trudnym doświadczeniem. Piosenkarz wciąż jest na etapie ponownego otwierania się na nowe osoby i przepracowania zakończonej relacji.

Dla mnie osobiście to jest przykra sytuacja i dla mnie to było bardzo trudne. Trzeba to było odchorować. Widocznie u niej to troszeczkę szybciej trwało, u mnie trochę dłużej. Ja jestem teraz na etapie pracy, spokoju i powolnego otwierania się na coś tam w przyszłości, ale nie za wszelką cenę.

Swoje uczucia przelał w nowy utwór, który miał premierę pod koniec sierpnia. Piosenkarz twierdzi, że choć w nostalgiczny sposób śpiewa o miłości, to wciąż jest w nim dużo nadziei na lepsze jutro. 

Może dziś tak jest, że miłość nie ma czasu trwać. Szybko się nudzi i szuka ciągle nowych nas. (...) Ale też trzeba powiedzieć, że w tej piosence jest jakiś optymizm, ona jest taka lekka i wakacyjna, który mówi, że zawsze jest coś nowego i po prostu trzeba (...) czekać na to, żeby się coś nowego w życiu przydarzyło.

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska byli ze sobą przez ponad osiem lat. Zarówno sam związek, jak i rozstanie zdołali utrzymać z dala od mediów. Sami zdecydowali, kiedy o swoim życiu prywatnym poinformują szersze grono.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.