Radosław Majdan zrobił Małgorzacie Rozenek piękną niespodziankę w Dniu Kobiet. Wie, jak uszczęśliwić żonę

Radosław Majdan zrobił Małgorzacie Rozenek prawdziwą niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Czekał na żonę pod studiem "Dzień dobry TVN". Wszystko zrelacjonowała na Instagramie.

Radosław Majdan w Międzynarodowy Dzień Kobiet zachował się jak prawdziwy dżentelmen. Nie tylko złożył życzenia obserwatorkom na Instagramie, ale też popędził odebrać żonę z pracy. Małgorzata Rozenek nie kryła zaskoczenia. 

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanRozenek i Majdan według astrologii. Są do siebie dopasowani?

Radosław Majdan zaskoczył Małgorzatę Rozenek. Zrobił jej niespodziankę z okazji Dnia Kobiet

Na instagramowym profilu Radosława Majdana pojawiło się jego zdjęcie z bukietem kwiatów. Wszystkim fankom złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Drogie panie, krótko - bez was po prostu nie dalibyśmy sobie rady. Wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta - napisał były piłkarz.

Radosław MajdanRadosław Majdan Fot. Instagram.com/r_majdan

Małgorzata Rozenek 8 marca rozpoczęła w studiu "Dzień dobry TVN". Tam otrzymała bukiet kwiatów od współprowadzącego Krzysztofa Skórzyńskiego. Wzruszona prezenterka wyznała, że odbiera je w imieniu wszystkich kobiet.

Odbieram te kwiaty z takim poczuciem, że odbieram je w imieniu wszystkich kobiet. Dzisiaj jest nasz dzień, dziewczyny. Jeżeli ja mogę jeszcze wam złożyć życzenia, to życzę wam odwagi do tego, żebyście żyły tak, jak chcecie - powiedziała Małgorzata Rozenek w "Dzień dobry TVN".

To jednak nie był koniec niespodzianek tego dnia. Pod studiem czekał bowiem na nią mąż. Celebrytka była zaskoczona i rozradowana. Miała na sobie oversizeowy płaszcz w piaskowym odcieniu i wygodny dres.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan Fot. VIPHOTO/EN

Para pośpiesznie udała się do samochodu i odjechała. Małgorzata Rozenek postanowiła jednak zrobić relację fanom na InstaStories.

Z okazji Dnia Kobiet mój mąż odebrał mnie dzisiaj z pracy i zaraz pójdziemy na jakąś pyszną kawę - powiedziała Małgorzata Rozenek na InstaStories.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek, Radosław Majdan Fot. Instagram.com/m_rozenek

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Małgorzata RozenekRozenek nie ochrzciła najmłodszego syna. "To jest mój obowiązek"

Więcej o: