Mucha i Cichopek spotkały się na stoku. Ania z przedłużonymi rzęsami, Katarzyna kompletnie bez makijażu

Anna Mucha opublikowała na Instagramie nowe selfie. Towarzyszyła jej Katarzyna Cichopek. Aktora wyznała, że namawia prezenterkę do wzięcia udziału w sekretnym projekcie. Jednak zanim praca, poszalały na nartach kompletnie bez makijażu.

Katarzyna Cichopek razem z dziećmi i Maciejem Kurzajewskim wyjechali z Polski na ferie zimowe. Padło na Włochy, gdzie doszkalają naukę jazdy na nartach. Prezenterka "Pytanie na śniadanie" na stoku czuje się jak ryba w wodzie. Nawet najlepszym zdarzają się bolesne upadki, a Cichopek nie była wyjątkiem. Zaliczyła spektakularny upadek, co nagrał Kurzajewski. Na stoku prezenterka spotkała Annę Muchę, którą lata temu poznała na planie "M jak miłość". Aktorka opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Przy okazji pokazała, jak obie wyglądają bez makijażu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mają rozstępy, cellulit i włosy pod pachami. Są z tego dumne. Te gwiazdy nie boją się naturalności

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek dementuje plotki o Photoshopie. "Moje ciało wiele zniosło"

Cichopek i Mucha spotkały się na stoku. Anna w przedłużonych rzęsach, Katarzyna naturalnie 

Katarzynę Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" i na Instagramie najczęściej można oglądać w pełnym makijażu i starannie dobranych stylizacjach. Podczas urlopu prezenterka stawia na większy luz i nie maluje się. Od kilku dni szusuje na stoku we Włoszech, gdzie spotkała Annę Muchę. Aktorki zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie, a Mucha na Instagramie zasugerowała, że namawia Katarzynę do wzięcia udziału w sekretnym projekcie. 

Czasem łatwiej spotkać się w ten sposób niż w Warszawie. Namawiam Katarzynę Cichopek na udział w moim kolejnym projekcie. Chcecie zobaczyć Kasię w nowej roli? - dopytywała Anna Mucha.
 

Na opublikowanej fotografii obie zapozowały bez makijażu. Można zauważyć, że Anna Mucha zdecydowała się na założenie sztucznych rzęs, podczas gdy Katarzyna zaprezentowała twarz w naturalnym wydaniu. Podejrzewamy, że miała jedynie nawilżający krem z filtrem. Widać, że obie przykładają się do pielęgnacji, bo mają skórę w nienagannej kondycji. 

Jakiś czas temu Katarzyna została posądzona o przerabianie zdjęć na Instagramie. W rozmowie z nami wyznała, że bawią ją takie komentarze, gdyż nie używa programów do obróbki graficznej i dodała, że w pełni się akceptuje, a jej ciało wiele przeszło. 

ZOBACZ: Fani zarzucają Cichopek używanie Photoshopa. Tłumaczy się: Akceptuję swoje ciało. Jestem, jaka jestem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.