Fani zarzucają Cichopek używanie Photoshopa. Tłumaczy się: Akceptuję swoje ciało. Jestem, jaka jestem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ostatnio internauci zarzucili Katarzynie Cichopek nieumiejętne korzystanie z programu do obróbki zdjęć. W rozmowie z Plotkiem celebrytka przyznała, że jest rozbawiona takimi oskarżeniami, ponieważ Photoshopa nie używa. Podkreśliła, że nie zakłamuje swojego wizerunku w sieci.

Katarzyna Cichopek ostatnio wyjawiła obserwatorom na Instagramie, że szykuje nowy projekt, którego nie może się już doczekać. Fani aktorki byli jednak bardziej zainteresowani zdjęciem, które wstawiła. Zwrócili uwagę zwłaszcza na bardzo szczupłą talię. Od razu pojawiły się zarzuty, że celebrytka przesadziła z Photoshopem. Katarzyna Cichopek odniosła się do tej kwestii w rozmowie z Plotkiem.

Zobacz wideo Co Katarzyna Cichopek przegląda na TikToku i jakie wrażenie robią na niej uczestnicy programu "You can dance"?

Cichopek tłumaczy, że nie przerabia swoich zdjęć: Często pokazuję się kompletnie bez makijażu

W wywiadzie z reporterką Plotka Weroniką Zając, Katarzyna Cichopek przyznała, że jest rozbawiona zarzutami o nadmierne używanie programu do obróbki zdjęć. 

Bawi mnie to bardzo, bo ja nie przerabiam zdjęć. Czasami jest tak, że jak się robi zdjęcie z góry, albo na obiektywie szerokokątnym, to wychodzą jakieś zniekształcenia. Ja mam do tego totalny luz - powiedziała Katarzyna Cichopek.
 

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" podkreśliła, że nie zakłamuje swojego wizerunku w sieci, często publikując nagrania w niezbyt korzystnym świetle.

Bardzo często pokazuję się kompletnie bez makijażu. Pokazuję się, gdy trenuję i mam włosy rozczochrane, bądź też odsłonięty brzuch i czasem wyskoczy mi jakiś wałek, jak się zegnę. Akceptuję swoje ciało. Jestem, jaka jestem. Mam 40 lat. Urodziłam dwoje dzieci, moje ciało wiele przeszło. Miałam dwa cesarskie cięcia (...). Czasem jestem większa, czasem jestem mniejsza, w zależności od tego, co się dzieje w moim życiu. Kocham każdy centymetr swojego ciała - dodała Katarzyna Cichopek.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. KAPiF

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Aktorka stwierdziła też, że na słowa i zarzuty należy uważać, a body shaming powinien być prawnie zakazany.