Anna Mucha chce wprowadzić zakaz. Nie podoba się jej to, co dzieje się w górach

Anna Mucha z rodziną odpoczywa na wczasach we włoskich Alpach. Podczas wyjazdu oburzył ją pewien nawyk innych turystów w górach. Postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych.

W tegoroczne ferie Anna Mucha postanowiła skorzystać z uroku włoskich gór. Razem z rodziną wybrała się na wyjazd w Alpy. Choć nazywa się pracoholiczką, udało jej się znaleźć czas na odpoczynek. Aktorka spędza zimowe dni, jeżdżąc na nartach i snowboardzie. Jak się jednak okazało, podczas wyjazdu bardzo zirytowały ją pewne sytuacje. 

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Anna Mucha pojechała na wycieczkę w Alpy

Anna Mucha chętnie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Często opowiada o szczegółach różnych wyjazdów. Jak się okazało, wycieczka rodzinna dała jej popalić. Opublikowała relację, w której wyznała, że jedno z dwójki jej dzieci się rozchorowało.

Śpieszę pocieszyć tych, którzy myślą, że jest mi za dobrze. Moje dziecko się źle czuje, wymiotowało. Więc jest "wspaniale". Pozdrawiam wszystkich rodziców, którzy przeżywali lub przeżywają to samo i mieli chore dziecko w trakcie wakacji. Jest "cudownie". Tyle słów i emocji ciśnie mi się na usta - powiedziała na Instagramie.

Choroba pociechy nie jest niczym przyjemnym. W przerwach od zajmowania się dzieckiem aktorka starała się miło spędzić czas. Pokazała fanom swoje umiejętności narciarskie. Na stoku spotkała też Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, czym pochwaliła się na swoim profilu.

 

Wkrótce jednak okazało się, że choroba dziecka nie jest jedyną przykrą sytuacją, która spotkała aktorkę na wczasach. Swoim oburzeniem podzieliła się na Instagramie.

Anna Mucha apeluje o zakazanie palenia papierosów

Anna Mucha nagrała relację, w której wyraziła zdenerwowanie dotyczące palenia papierosów w górach. Była w szoku, że w takim miejscu jest ono dozwolone. Stwierdziła, że na stoku narciarskim powinien być kategoryczny zakaz palenia dla turystów.

Kochani, jestem w przepięknych okolicznościach przyrody. Chciałam was zapytać, co myślicie na ten temat. Jest coraz więcej miejsc, gdzie jest absolutny zakaz palenia papierochów. Nawet na plażach jest zakaz palenia papierochów. A w górach można palić. Powiedzcie mi, czy wy jesteście przypadkiem za tym – to jest pytanie retoryczne z mojej strony – żeby zakazać palenia papierochów na stokach. Ja jestem za. Bardzo jestem za - wyznała na relacji.

Opublikowane oświadczenie pokazało, że aktorkę bardzo zirytował ten temat. Postanowiła zapytać obserwatorów, co sądzą na ten temat. Do relacji załączyła sondę, w której fani mogli wyrazić swoje zdanie. Odpowiadając na pytanie, Annę Muchę poparło 82 proc, respondentów. Pozostałe 18 proc. nie zgodziło się z aktorką.

Anna Mucha na InstagramieAnna Mucha na Instagramie fot. https://www.instagram.com/taannamucha/?hl=pl

Co sądzicie o zakazie palenia papierosów w górach?

ZOBACZ TEŻ: Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan piją drinki o drugiej w nocy i zagryzają kiełbasą

Więcej o: