Hailey Bieber ma tylko pięć zasad pielęgnacji. Są bardzo proste. Dzięki nim ma nieskazitelną skórę

Hailey Bieber ma kilka zasad, które pomagają jej utrzymać skórę w świetnej kondycji. Zobaczcie, co robi, by wyglądać tak promiennie.

Hailey Bieber jest jedną z tych gwiazd, które nie wstydzą się pokazywać publicznie bez makijażu. 26-latka już od dawna stosuje kilka trików, dzięki którym jej cera oraz skóra są promienne. Na jej twarzy trudno dostrzec niedoskonałości czy przebarwienia. Co robi modelka? Wystarczy kilka zasad, które każda z nas może wprowadzić do codziennej rutyny.

Zobacz wideo O co chodzi?!

Hailey Bieber ma promienną skórę. Ma pięć zasad

Hailey Bieber często bierze udział w branżowych imprezach. Ma wtedy zazwyczaj mocniejszy makijaż. Modelka jednak nigdy nie kładzie się w nim spać. Jedna z jej zasad dotyczy właśnie tego, by pamiętać o zmyciu kosmetyków przed pójściem do łóżka. Jest świadoma także tego, jak wielkie znaczenie dla urody ma sen:

Gdy jestem niewyspana, widzę, że moja skóra od razu na to reaguje. Jest lekko przesuszona. Dlatego, gdy odpoczywamy, nasza skóra powinna być w neutralnym stanie - powiedziała podczas live'a z Dr. Barbarą Sturm.

Kolejną zasadą, jaką się kieruje, jest używanie kosmetyków z odpowiednim składem. Dlatego czyta, czego użyto do stworzenia danego produktu. Nie tylko zagląda do specjalistycznych poradników, lecz także bierze udział w szkoleniach.

Hailey BieberHailey Bieber YouTube

Oprócz tego ograniczyła ilość kosmetyków do minimum. Rutynę zaczyna od oczyszczenia twarzy, którą kończy aplikacją kremu nawilżającego. Dla Hailey Bieber ważny jest także sposób nakładania produktów. Jej sekret polega na tym, że przed ich nałożeniem zwilża twarz, co zwiększa skuteczność działania i wchłanialność produktów. Żona Justina Biebera nie wyobraża sobie także, by po kąpieli nie posmarować ciała balsamem. Tego nawyku nauczyła ją mama.

Hailey Bieber wie także, jak ważne jest dbanie o siebie także od wewnątrz. W związku z tym uważa na to, co je, a także prowadzi aktywny tryb życia.

Więcej o:
Copyright © Agora SA