Tuchlińska jest młodsza od ukochanego o prawie 50 lat. Sprawdziliśmy, jak będzie wyglądać w jego wieku. Duże zaskoczenie

Każdy się kiedyś zestarzeje, nawet Patrycja Tuchlińska. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić, jak będzie wyglądać w przyszłości partnerka miliardera.

Patrycja Tuchlińska jest głównie kojarzona ze związku ze starszym o 50 lat milionerem - Józefem Wojciechowskim. 76-letni biznesmen i 27-letnia influencerka chętnie dzielą się z internautami urokami luksusowego życia. Na Instagramie influencerki można znaleźć kadry z dalekich podróży oraz zdjęcia w markowych stylizacja. Para wychowuje razem syna, który wraz z rodzicami odkrywa cały świat. Przyjrzeliśmy się Patrycji Tuchlińskiej z bliska i postanowiliśmy zobaczyć, jak będzie wyglądać w przyszłości. Z pomocą aplikacji już wszystko wiemy. Efekty są niesamowite.

Polecamy: Jak wyglądał młodszy Józef Wojciechowski? Kiedy on łamał serca, ona łamała kredki w przedszkolu

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Patrycja Tuchlińska, Józef WojciechowskiW takich luksusach żyją Tuchlińska i Wojciechowski. Dzieli ich 50 lat różnicy

Patrycja Tuchlińska w wieku swojego partnera. Tak będzie wyglądać w przyszłości? 

Patrycja Tuchlińska ma zadbaną i gładką cerę. Naturalny wygląd może zawdzięczać luksusowym produktom do pielęgnacji oraz zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Biorąc pod uwagę fakt, że jest z mężczyzną starszym o 50 lat, postanowiliśmy sprawdzić, jak będzie kiedyś wyglądała w jego wieku. Okazuje się, że 27-latka za 50 lat może się prezentować bardzo dobrze. 

Zobacz też: Syn Tuchlińskiej i Wojciechowskiego ma już mini-ferrari. Luksus bije po oczach

Skorzystaliśmy z pomocy internetowej aplikacji, a efekty prezentują się następująco:

Patrycja TuchlińskaPatrycja Tuchlińska Instagram / Patrycja Tuchlińska screen, FaceApp / screen

Trzeba przyznać, że influencerka prezentuje się bardzo dobrze w postarzanej wersji. Patrycja Tuchlińska  wygląda przepięknie i bardzo naturalnie. Czy taką ją zobaczymy w przyszłości? Tego nie wiemy, natomiast użycie aplikacji miało charakter czysto rozrywkowy i nie miało na celu obrażenia kogokolwiek.

Więcej o: