Jak wyglądał młodszy Józef Wojciechowski? Kiedy on łamał serca, ona łamała kredki w przedszkolu

Józef Wojciechowski jest jednym z najbogatszych Polaków. Obecnie bardziej znany jest jednak ze związku z 27-letnią modelką Patrycją Tuchlińską. Jak wyglądał multimilioner, kiedy jego partnerka była jeszcze dzieckiem? Już wtedy miał wiele firm i pokaźne sumy na koncie.

Józef Wojciechowski to znany biznesmen, który dorobił się przez lata imponującego majątku. Do 30. urodzin miał sześć firm, a jego biznesy świetnie prosperowały. Obecnie fortunę biznesmena szacuje się na około miliard złotych. Jest właścicielem kilku firm, w tym J.W. Construction, hoteli, ośrodka turystycznego w Krynicy-Zdroju czy centrum handlowego w Białymstoku. W 2019 roku trafił na listę 100 najbogatszych Polaków magazynu "Forbes". Prywatnie Wojciechowski był żonaty, a także miał kilka związków. Zawsze wybierał sporo młodsze od siebie partnerki. Od 2018 roku tworzy relację z 27-letnią Patrycją Tuchlińską. Między nimi jest prawie 50 lat różnicy.

Zobacz wideo Anna Lewandowska we wzruszającym filmiku podziękowała obserwatorom

Jak wyglądał młodszy Józef Wojciechowski?

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski zdają się nie przejmować opinią ludzi na temat dzielącej ich różnicy wieku. Dwa lata temu przyszedł na świat ich syn. Rodzina wiedzie bajecznie luksusowe życie. Patrycja dzieli się kadrami z podróży i z wnętrza bogatej willi. 

Kiedy w 2006 roku 59-letni milioner miał już trzy córki, zmarszczki na czole i kurze łapki, jego obecna partnerka miała zaledwie 11 lat i była w trakcie edukacji szkolnej. Tak prezentował się wtedy przyszły ukochany modelki.

Józef Wojciechowski w 2006 rokuJózef Wojciechowski w 2006 roku Radoslaw Nawrocki / Forum / Radoslaw Nawrocki / Forum

Patrycja Tuchlińska z mamą Tak wygląda teściowa Wojciechowskiego. Tuchlińska pokazała zdjęcie z mamą

Przed poznaniem Patrycji Tuchlińskiej w życiu Józefa Wojciechowskiego były obecne inne, także dużo młodsze od niego kobiety. Jego żona Laura Michnowicz była młodsza o 37 lat, później spotykał się z Beatą Pruską, uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki". Między parą było 45 lat różnicy.

Więcej o: