Małgorzata Tomaszewska pokazała syna. To najbardziej urocza rzecz, jaką dziś zobaczycie

Małgorzata Tomaszewska wstawiła do sieci zdjęcie z synem Enzo. Trzeba przyznać, że odziedziczył urodę po znanej mamie.

Małgorzata Tomaszewska jest mamą Enzo, którym w tym roku skończy sześć lat. Prezenterka telewizyjna wybrała dość nietypowe imię dla swojej pociechy, rzadko spotykane w Polsce. Małgorzata Tomaszewska stara się spędzać z ukochanym synem każdą wolną chwilę i chętnie dzieli się zdjęciami w mediach społecznościowych. Ojcem chłopca jest Turek Ahmetem Tarcim, z którym prowadząca "Pytanie na śniadanie" się rozstała. Pracownica TVP opublikowała w social mediach zdjęcie z synem, z którym wybrała się na wakacje. Widać, że chłopiec jest bardzo podobny do znanej mamy. 

Polecamy: Małgorzata Tomaszewska świętuje piąte urodziny syna. Pokazała sentymentalne nagranie. Enzo rośnie w oczach

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Małgorzata Tomaszewska wyleciała do Dubaju. Zabrała ze sobą syna

Małgorzata Tomaszewska postanowiła, że wyłączy się na chwilę ze spraw zawodowych, żeby naładować baterię za granicą. Prezenterka telewizyjna poleciała z mamą i synem Enzo do Dubaju, gdzie spędzali błogie chwile. Tomaszewska nie szczędziła fanom zdjęcie z cudnej destynacji, które chętnie wrzucała na Instagram. Na jednym z nich pokazała się z Enzo, który bardzo urósł.

Przylecieli! - napisała zadowolona Małgorzata Tomaszewska.

Małgorzata TomaszewskaMałgorzata Tomaszewska Instagram / Małgorzata Tomaszewska screen

Na fotografii widać, że chłopak odziedziczył delikatną urodę po mamie. Trudno nie dostrzec podobnego układu ust. Widać, że Małgorzata Tomaszewska jest szczęśliwa, że mogła spędzić beztroskie chwile z rodziną. Jeżeli chodzi o syna prezenterki, to w pewnym momencie Tomaszewska miała dylemat, czy w przyszłości nie zmieni mu imienia. Obawiała się, że jej syn będzie miał w szkole problemy i rówieśnicy będą je wyśmiewać. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.