Marina zrezygnowała z udziału w Eurowizji. "Wszystko było już dogadywane"

Wszyscy myśleli, że Marina Łuczenko-Szczęsna po pozytywnie komentowanym występie na Sylwestrze Marzeń TVP wystąpi na preselekcjach do Eurowizji. Piosenkarka jednak zrezygnowała.

Marina Łuczenko-Szczęsna po tym, jak wystąpiła podczas sylwestra TVP, otrzymała sporo pozytywnych recenzji. Wykonanie piosenkarki i oprawa wizualna bardzo przypadły do gustu Black Eyed Peas, którzy pozytywnie wypowiadali się na temat wokalistki. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Jak mówiono w medialnych doniesieniach, wiele osób po tej sytuacji myślało, że Marina wystąpi na Eurowizji jako kandydatka z ramienia polskiego jury. Niestety, okazuje się, że nawet nie weźmie udziału w preselekcjach.

Polecamy: Marina zachwyciła artystów z zespołu The Black Eyed Peas. Złożyli jej propozycję nie do odrzucenia

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna nie wystąpi na Eurowizji

Marina Łuczenko-Szczęsna według doniesień mediów była murowaną kandydatką do udziału w preselekcjach eurowizyjnych. Okazuje się, że piosenkarka nie chce wziąć udziału w tym wydarzeniu. Informator portalu Pudelek zdradził dlaczego.

Występ Mariny na Sylwestrze TVP nie jest przypadkowy. Stacji bardzo zależy na tym, żeby żona Szczęsnego wzięła udział w preselekcjach na Eurowizję. Piosenkarka też jest chętna i już pracuje nad piosenką, która miałaby podbić Europę - pisali wcześniej.

Następnie informator związany z produkcją wielkiego wydarzenia podsumował, że mimo ich starań, aby wokalistka wzięła udział w preselekcjach, tak się jednak nie stało.

TVP bardzo zależało na obecności Mariny. Na Woronicza uważano, że to idealna kandydatka do reprezentowania Polski na konkursie. Miała zgłosić się do preselekcji, wszystko było już dogadywane. Niestety, po sylwestrze odpuściła, nie bardzo wiadomo, dlaczego - zakończył.

Myślicie, że Marina Łuczenko-Szczęsna dobrze zrobiła?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.