Sandra Kubicka i Baron drwią z bezdomnych. "Pomóc żulowi? Nie, bo i tak kupi piwo"

Sandra Kubicka i Baron postanowili zadrwić z osób bezdomnych. Przebrani wyszli na ulice miasta. Muzyk udawał, że prosi o pieniądze.

Jakiś czas temu plotkowano o kryzysie w związku Sandry Kubickiej i Barona. Jak podawał jeden z informatorów, podobno para miała rozstać się już w grudniu 2022 roku. Modelka w rozmowie z Plotkiem opowiedziała jednak, że wciąż są razem. Na potwierdzenie wspólnie spędzili sylwestra. Związek pary ma się więc dobrze, a zakochani wymyślają kolejne rzeczy, aby się nie nudzić. Ostatnio postanowili ponaśmiewać się z bezdomnych. W tym celu przebrali się za "żuli" i wyszli na ulicę miasta. Temat bezdomnych jest ostatnio częsty u celebrytów. Nie tak dawno temu Maja Bohosiewicz nagrała osobę mieszkającą na ulicy i oceniła jego "stylizację"

Zobacz wideo "Niewiele trzeba, żeby w Polsce była drama", "Po co mi to patrzeć w ogóle". Top of the top Koła Plotka 2022

Sandra Kubicka i Baron przebrani za bezdomnych. Muzyk prosi o jałmużnę

13 lutego na InstaStories modelki pojawiły się kulisy pewnego nagrania. Na razie nie wiadomo, czy para wzięła udział w kampanii społecznej, czy to reklama, a może teledysk. Jedno jest pewne, postawa pary jest oburzająca i niesmaczna. Muzyk zaprezentował się w podartych ubraniach, z sztucznym brudem za paznokciami i pobrudzoną twarzą. 

Poka pazy. Patrzcie, jak się wczuł w rolę - mówi na nagraniu Kubicka, zbliżając obiektyw do przygarbionego Barona.

Ten odpowiedział:

Daj, daj pieniążek.

Nie tylko muzyk wczuł się w rolę. Sandra Kubicka również przeszła metamorfozę. Jako Żaneta miała niechlujny makijaż i potargane włosy. Modelka wrzuciła zdjęcie z Baronem, a uśmiech miała od ucha do ucha. Do fotografii została załączona ankieta. 

Pomóc żulowi? Tak. Nie, bo i tak kupi piwo.

Sandra Kubicka, BaronSandra Kubicka, Baron Fot. @sandrakubicka

Przyznamy, że nie rozumiemy, co miała na celu ta inscenizacji. Może wkrótce się dowiemy, że wszystko jest po coś. Jeśli jednak filmik miał na celu wyśmianie osób bezdomnych, to nie pochwalamy takiego zachowania. A wy, co uważacie o filmiku pary?

Więcej zdjęć przebranej Kubickiej i Barona znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.