Inflacja dotknęła Małgorzatę Rozenek. Prezenterka nawiązała do mieszkańców mniejszych miejscowości

Małgorzata Rozenek zabrała głos ws. galopującej inflacji. Trzeba przyznać, że postawiła trafną diagnozę. Aż trudno się z nią nie zgodzić.

Małgorzata Rozenek często zabiera głos w ważnych sprawach. W jednym z ostatnich wywiadów odpowiedziała na pytanie na temat galopującej inflacji. Okazuje się, że - jak podkreśla celebrytka - "nie jest odrealniona" i doskonale zdaje sobie sprawę z aktualnej sytuacji ekonomicznej w naszym kraju. Opowiedziała, co ją najbardziej boli i odniosła się do ludzi z małych miejscowości. Jej słowa dają do myślenia.

Polecamy: Falujące ściany i problemy z proporcjami ciała. Małgorzata Rozenek nie jest mistrzynią Photoshopa

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Doda, MataDoda nie chciała komentować tematu Maty. Wiemy, dlaczego

Małgorzata Rozenek nie gryzła się w język. Tak oceniła galopującą inflację

Zapędy polityczne Małgorzaty Rozenek możemy zaobserwować już od czasów, kiedy zaczęła walczyć o refundację metody in vitro. Wtedy pokazała, że zależy jej na poruszaniu w debacie publicznej tematów społecznych. Teraz postanowiła się wypowiedzieć na temat inflacji, która dotknęła polską gospodarkę. W rozmowie z "Super Expressem" tak ją skomentowała.

Jak kiedyś miałeś sto złotych, to wychodziłeś z pełnym koszykiem. Teraz mając sto złotych, wychodzisz z drobnymi rzeczami. Wszystko zdrożało. Ceny oliwy, ceny słodyczy, ceny pieczywa zwariowały. Na przestrzeni roku są dwa razy większe. My w dużych miastach mamy możliwość szukania tańszego sklepu, ale ludzie w małych miejscowościach są skazani na dwa sklepy w okolicy, naprawdę mają duży problem - podsumowała.

Dodała także, że nie żyje w wyimaginowanej rzeczywistości i ma kontakt ze światem. Wie, jak wygląda teraz życie i stara się rozsądnie gospodarować budżetem domowym. 

Od zawsze byłam osobą, która szanowała pieniądze. Nigdy nie byłam odklejoną od rzeczywistości osobą, która szastała pieniędzmi w jakiś nieodpowiedzialny sposób - podkreśliła.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek powinna spróbować swoich sił w polityce? Głosowalibyście na jej partię?

Więcej o: