Krzysztof Ibisz zarabia krocie na Instagramie. Wiemy, jaką ma stawkę

Krzysztof Ibisz zachęca firmy do współpracy z nim jako influencerem. Za taką przyjemność trzeba jednak słono zapłacić. Za jeden post na Instagramie zgarnia sporą sumkę.

Wiecznie młody Krzysztof Ibisz od 36 lat cieszy się dużą popularnością w polskim show-biznesie. Jego sympatyczny wizerunek towarzyszył widzom w wielu serialach i programach. Kariera celebryty nie zwalnia tempa. W tym roku zobaczymy Ibisza nie tylko w roli prowadzącego "Tańca z Gwiazdami", ale również uczestnika programu telewizyjnego "Twoja twarz brzmi znajomo". Ponadto jego kariera w mediach społecznościowych nabiera rozpędu. Na jaw wyszła stawka współpracy reklamowej na Instagramie.

Zobacz wideo Czy Krzysztof Ibisz jest przygotowany do "Twoja twarz brzmi znajomo"? "Jest jedno ale..."

20 tysięcy za post w mediach społecznościowych

Na stronie internetowej Krzysztofa Ibisza możemy nie tylko dowiedzieć się ciekawostek na temat prezentera, ale także nawiązać kontakt i podjąć współpracę. Jednak chętni muszą liczyć się z dużym wydatkiem. Jak podaje "Super Express", reklamę w postaci posta w mediach społecznościowych celebryta wycenia na 20 tysięcy złotych. Na Instagramie promował już między innymi wózek dla dzieci czy pastę do zębów. Jego konto obserwuje 143 tysiące użytkowników.

Zarobki gwiazd za post na Instagramie

Krzysztof Ibisz nie jest rekordzistą w kwestii zarobków za reklamę na Instagramie. Sponsorowane posty nie są obce Kubie Wojewódzkiemu, Julii Wieniawie czy Małgorzacie Kożuchowskiej. Wojewódzki często publikuje luksusowe marki zegarków czy biżuterii. Dziennikarz pochwalił się, że u niego jeden post to koszt aż 50 tysięcy złotych. W swojej karierze na mediach społecznościowych zebrał aż 1,5 miliona obserwujących.

Na wysokiej pozycji zarobków jest także Julia Wieniawa. Według "Magazynu Przedsiębiorcy", za post na Instagramie aktorka dostaje od 10 do 30 tysięcy, a jej miesięczne zarobki z tej działalności wynoszą nawet 100 tysięcy złotych. Stawki za reklamę na Instagramie często zależą od zasięgów gwiazd. Dla porównania, Joanna Koroniewska zarabia w ten sposób od 7 do 10 tysięcy za post, a Małgorzata Kożuchowska nawet 25 tysięcy złotych.

Co sądzicie o Krzysztofie Ibiszu w roli influencera?

 
 

ZOBACZ WIĘCEJ: Krzysztof Ibisz zapowiada powiększenie rodziny. "Nie będę ukrywał"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.