Krzysztof Ibisz zapowiada powiększenie rodziny. "Nie będę ukrywał"

Krzysztof Ibisz niedawno doczekał się trzeciego syna. W podcaście "Między nami rodzicami" zdradził, czy planuje więcej dzieci. Opowiedział również o emocjach, które towarzyszyły mu podcza porodu żony.

2022 rok był dla Krzysztofa Ibisza wyjątkowy. We wrześniu prowadzący "Taniec z Gwiazdami" został ojcem małego Borysa. Oprócz niego prezenter ma jeszcze dwóch synów z poprzednich małżeństw. Niedawno Ibisz był gościem podcastu "Między nami rodzicami". W rozmowie z Damianem Michałowskim zdradził, czy planuje jeszcze powiększać rodzinę.

Zobacz wideo Izabela Janachowska oddała hołd królowej Elżbiecie? Nagle zaczęła mówić o dziecku Ibisza

Krzysztof Ibisz bardzo przeżył narodziny trzeciego syna. "To jest kosmos"

Krzysztof Ibisz przez sporą część rozmowy opowiadał o porodzie, który przeżywał razem z żoną Joanną Ibisz. Prezenter był obecny przy narodzinach trzeciego syna i przyznał, że było to dla niego niewiarygodne przeżycie.

Ja uczestniczyłem w porodzie i byłem z Asią cały czas w tym procesie ciąży. I jak ktoś się pyta: "Jak rodziłaś?". To ja mówię: "Jak rodziliśmy". Bardzo podążałem za Asią cały czas. Emocje, które towarzyszą momentowi porodu, to jest kosmos. Nie można tego porównać z niczym innym, kiedy widzisz, jak młody człowiek pojawia się na świecie. To jest absolutna eksplozja! Płakałem, krzyczałem, parłem razem z Asią, mówiłem, że da radę, przytulałem ją. Nie było dla mnie w życiu większej emocji - opowiadał Ibisz.

Krzysztof Ibisz zdradził też, że od lat marzy o córce. 57-latek nie uważa, że jest za stary na jeszcze jedno dziecko, w rozmowie z Michałowskim był jednak ostrożny. Podkreślił, że bycie ojcem trzech synów jest dla niego już wystarczającym wyzwaniem i szczęściem.

To, żeby córka pojawiła się na świecie, to było moje marzenie i jest nim nadal. Natomiast nie masz na to wpływu i miłością obdarzasz czy to chłopiec, czy dziewczynka. To tak naprawdę nie ma znaczenia. Ale to marzenie jest, nie będę ukrywał.

Krzysztof Ibisz od 2021 roku jest mężem Joanny Kudzbalskiej. Dla 29-letniej lekarki Borys jest pierwszym dzieckiem. Miejmy nadzieję, że była modelka w roli rodzica odnajduje się równie dobrze, co jej mąż.

Więcej o:
Copyright © Agora SA