Tomaszewska o krok od urodzinowego dramatu. Chwila nieuwagi i mogło być po włosach! Czuć zapach spalenizny

Małgorzata Tomaszewska 28 stycznia świętowała urodziny. Prezenterka wstawiła do sieci wzruszające nagranie, jak jej syn wręcza tort. Przez chwilę było bardzo niebezpiecznie. Wszystko przez wypadek z ogniem.

Małgorzata Tomaszewska 28 stycznia 2023 roku obchodzi 34. urodziny. Mogła liczyć na wyjątkowy prezent od całej redakcji "Pytania na śniadanie". Dostała bukiet białych kwiatów i złożono jej życzenia urodzinowe. W domu czekał na nią tort, który wręczył jej synek. Był to rozkoszny widok, ale w pewnym momencie przerwał go... zapach spalonych włosów. Na szczęście niebezpieczną sytuację szybko udało się rozwiązać.

Polecamy: Tomaszewska ma problemy ze zdrowiem. Zauważyła niepokojące objawy. Niezbędna była wizyta u specjalisty

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Małgorzata Tomaszewska tuliła synka i nagle jej włosy stanęły w ogniu. Szybko zareagowała

Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się fanom wzruszającym filmikiem na Instagramie. Prezenterka TVP udostępniła na swoim profilu wideo, na którym widać jak jej synek idzie z różowym tortem, żeby złożyć życzenia mamie. Kadr rozczula, ale zaskakujące jest także to, co wydarzyło się później.

 

Kiedy Małgorzata Tomaszewska chciała pocałować Enzo, można było zauważyć, jak podpaliły się jej włosy. Na szczęście był to tylko fragment i prowadząca program śniadaniowy szybko zareagowała, dzięki czemu ogień nie przeniósł się na resztę pukli. Po całym zdarzeniu w rozmowie z "Faktem" tak oto skomentowała incydent:

Zrobiło mi się gorąco, ale i zapach przypalonych włosów przyćmił zapach kwiatów - podkreśliła.

Małgorzata Tomaszewska dodała także, że była poruszona słowami małego Enzo, który myślał, że jest sprawcą całego zamieszania. Jak donosi "Fakt" chłopiec powiedział do niej: "przepraszam mamusiu, że podpaliłem ci włosy!". Prowadząca "Pytanie na śniadanie" bardzo szybko wyprowadziła go z błędu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.