Celia Krychowiak odsłoniła ciało i usłyszała komplementy. Dziewczyna Ronaldo za podobne ujęcie oberwała

Celia Krychowiak poszła w ślady Georginy Rodriguez i odsłoniła ciało w Arabii Saudyjskiej. Partnerka Ronaldo oberwała, a żona Krychowiaka zasypana komplementami.

Jeszcze nie tak dawno temu media rozpisywały się o ubiorze Georginy Rodriguez, która opublikowała zdjęcie wykonane podczas randki z Cristiano Ronaldo. Modelka w krótkiej sukience eksponowała nogi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo odważne zdjęcia bardzo często pojawiały się na profilu partnerki piłkarza. Jednak para wraz z dziećmi ostatnio przeprowadziła się do Arabii Saudyjskiej. Tamtejsze prawo i kultura surowo zabraniają odsłaniania kobietom ciała w miejscach publicznych. Rodriguez więc oberwała za kadr. Teraz podobną fotografią pochwaliła się Celia Krychowiak. Internauci zareagowali zupełnie inaczej.

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

CleoCleo ma stylowe gniazdko. Uwagę zwraca kominek. Używa go w nietypowy sposób

Celia Krychowiak pozuje z odsłoniętym brzuchem w Arabii Saudyjskiej

Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak ze względu na zobowiązania zawodowe piłkarza mieszkają w Arabii Saudyjskiej. Żona pomocnika ostatnio zwiedzała AlUla, a wrażeniami podzieliła się z fanami. Na jej Instagramie pojawił się wpis, w którym zdradziła, jakie miejsca warto tam zobaczyć i zamieściła kilka zdjęć. Szczególną uwagę przykuwa to, do którego zapozowała z odsłoniętym brzuchem.

Jeśli rozważacie odwiedzenie AlUla wpisaną na listę światowego dziedzictwa UNESCO w Arabii Saudyjskiej. Jest tu kilka miejsc, które wypróbowałam i bardzo polubiłam - pisała Celia Krychowiak.

Celia KrychowiakCelia Krychowiak Instagram @celiajaunat

Po ostatniej burzy, którą wywołały nogi Georginy Rodriguez, można by się spodziewać, że ukochana Grzegorza Krychowiaka porządnie oberwie za pokazywanie ciała. Wręcz przeciwnie. W komentarzach otrzymała mnóstwo komplementów. 

Wygląda super, nie wiedziałam o istnieniu tego miejsca. Jesteś hot jak zawsze.
Pięknie.
Wow - czytamy w komentarzach.
 

WIęcej zdjęć z wycieczki Celii Krychowiak znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Celia Grzegorz KrychowiakCelia za czasów studiów. Wtedy jeszcze nie było jej stać na luksusowe wdzianka

Więcej o: