Tak dziś wygląda córka Waldemara Goszcza. Wiktoria założyła rodzinę i prowadzi własny biznes

Waldemar Goszcz osierocił córkę, kiedy ta miała zaledwie sześć lat. Wiktoria wyrosła na piękną kobietę, która zawojowała świat mody mody. Potem postawiła na własny biznes i rodzinę.

Waldemar Goszcz był aktorem i muzykiem, który zasłynął dzięki tytułowej roli w serialu "Adam i Ewa". Prywatnie był mężem Moniki Goszcz-Kłos i choć ich miłość nie przetrwała próby czasu, to doczekali się córki Wiktorii, którą wspólnie wychowywali. Niestety, kiedy dziewczynka miała zaledwie sześć lat, aktor zmarł w wypadku samochodowym, do którego doszło 4 stycznia 2003 roku. Sprawdziliśmy, czym dziś zajmuje się jedyne dziecko Goszcza.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Aleksandra ŻebrowskaMarina nie znała Szczęsnego, a Lewa nie lubiła piłkarzy. Tak poznały się gwiazdy

Córka Waldemara Goszcza robiła karierę jako modelka 

Wiktoria Goszcz wyrosła na niezwykle piękną kobietę. Nic dziwnego, że szybko stała się obiektem zainteresowania w branży. Córka Waldemara Goszcza podpisała kontrakt z jedną z agencji modelingowych, chodziła w pokazach mody, a nawet pojawiła się na okładce magazynu "Eclair Magazine".

 

Kariera Wiktorii Goszcz poszła w odstawkę, kiedy na świecie pojawił się jej pierworodny syn. Wtedy zaczęła publikować w mediach społecznościowych treści dotyczące parentingu. Pisała między innymi o depresji poporodowej czy problemach zdrowotnych dzieci

Po porodzie wiele rzeczy uległo przewartościowaniu. Do tego stopnia, że z dnia na dzień postanowiłam wyrzucić moje badanie magisterskie do kosza i zacząć pracę od nowa - pisała Wiktoria Goszcz w jednym z instagramowych wpisów.
 
 

Jak możemy się dowiedzieć z jej wpsu na Facebooku, ukończyła psychologię, a zdobytą wiedzę wykorzystuje do tworzenia treści dla mam. Oprócz tego prowadzi sklep z odzieżą, akcesoriami do jogi i do dekoracji wnętrz.

 

Więcej zdjęć córki Waldemara Goszcza znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Serialowa Ewa, Kasia Chrzanowska wspomniała Waldemara GoszczaSerialowa Ewa, Kasia Chrzanowska wspomniała Waldemara Goszcza

Więcej o: