Filip Chajzer komentuje plotki o rozstaniu. Był bardzo stanowczy. Wyznanie daje do myślenia

W mediach pojawiły się plotki, według których Filip Chajzer miał rozstać się z partnerką. Dziennikarz odniósł się teraz do tych doniesień.

Jesienią minionego roku zaczęło pojawiać się coraz więcej spekulacji na temat tego, że serce Filipa Chajzera znów jest zajęte. Prezenter długo chronił prywatność ukochanej, ale w końcu wyznał, że jest zakochany w o 13 lat od niego młodszej Julii. Wkrótce potem dziennikarz oświadczył się partnerce na Dominikanie i wydawało się, że wszystko w tym związku zmierza w dobrym kierunku. Ostatnio pojawiły się jednak plotki o rozstaniu.

Piotr Jacoń i Jurek OwsiakPiotr Jacoń rozczarowany WOŚP. Zwrócił się bezpośrednio do Jurka Owsiaka

Filip Chajzer komentuje plotki o rozstaniu z Julią

Para zamieszkała już razem i według informatora Pudelka, to miał być zły krok.

Filip i Julia rozstali się na początku miesiąca w niezbyt przyjaznej atmosferze. On szybko zorientował się, że popełnił błąd, bez namysłu decydując się na zamieszkanie razem i poważne deklaracje. Rzeczywistość okazała się o wiele mniej romantyczna, niż spontaniczne zaręczyny na Dominikanie. Przez jakiś czas robił dobrą minę do złej gry i próbował jeszcze ratować relację z Julką. Niestety, nie udało się - podsumowuje informator Pudelka.

"Fakt" poprosił Filipa Chajzera o skomentowanie tych doniesień. Dziennikarz krótko odpowiedział.

Ucinam te wszystkie spekulacje. To nieprawda.

Wygląda więc na to, że fani Filipa Chajzera nie mają powodów do niepokoju. Przypomnijmy, że celebryta rozstał się w maju 2022 ze swoją wieloletnią partnerką, z którą wychowywał pięcioletniego syna. O tym, że Chajzer spotyka się z kimś nowym, miała dowiedzieć się z mediów jeszcze przed rozmową z nim. To miało nie spodobać się Zygmuntowi Chajzerowi.

Karolina Szymczak, Piotr AdamczykŻona Adamczyka dementuje plotki o wyprowadzce z Polski. "Są samoloty na tym świecie"

Więcej o: