Szymon Bieniuk ma już 17 lat. Pokazał wybrankę serca. Wyjawił, jak spędza urodziny [PLOTEK EXCLUSIVE]

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka właśnie skończył 17 lat. Szymon Bieniuk wyjawił Plotkowi, jak obchodzi dzień swoich urodzin. Potwierdził też, że jego serce jest zajęte.

Szymon Bieniuk to starszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 13 stycznia 2023 roku chłopak kończy 17 lat. Nastolatek interesuje się piłką nożną, a na jego mediach społecznościowych możemy podejrzeć zdjęcia z sympatią.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o sukience w stylu Przybylskiej. "Miałam mieć inną na początku"

Szymon BieniukSzymon Bieniuk zakochany? Pozuje z blond koleżanką. Gest niby od niechcenia, a zdradza wiele

Szymon Bieniuk potwierdza, że ma dziewczynę. "Mia to moja sympatia"

Szymon Bieniuk ma zaledwie 17 lat, ale sporo już przeszedł. Był jeszcze dzieckiem, gdy zmarła jego mama. Z tą stratą długo nie mógł się pogodzić. Po latach wypowiedział się na ten temat w wywiadzie dla "Vivy!".

Powiedziała mi, że mnie kocha, bo jestem jej synem, ale ważne, że jestem jej przyjacielem. Mówiła, że jesteśmy bratnimi duszami. Jestem jak ona pedantem. I chyba mam jej poczucie humoru. Pamiętam, jak nas rozśmieszała, gdy razem nagrywaliśmy film. Była taka megazabawna. Czasem myślę o tym, jaka byłaby teraz. Ale gdybanie nie jest tu potrzebne - powiedział Szymon Bieniuk w rozmowie z "Vivą!".

Syn Anny Przybylskiej jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie dziewięć tysięcy użytkowników. Szymon Bieniuk nie publikuje wielu treści, ale zauważyliśmy zdjęcia z jego sympatią. W rozmowie z Plotkiem nastolatek potwierdził, że ma dziewczynę o imieniu Mia i wyjawił, jak będzie świętował 17. urodziny. 

Potwierdzam, że Mia to moja sympatia. A urodziny spędzam w gronie rodziny - powiedział Szymon Bieniuk w rozmowie z Plotkiem.

Szymon Bieniuk z dziewczyną MiąSzymon Bieniuk z dziewczyną Mią Fot. Instagram.com/bieniuk_szymon

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Chociaż syn aktorki i piłkarza interesuje się sportem, to swoją przyszłość wiąże ze studiami prawniczymi. W rozmowie z Jastrząb Post przyznał też, że pociąga go show-biznes. 

Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił - wyznał Szymon Bieniuk w rozmowie z Jastrząb Post.

Przypomnijmy, że siostra Szymona, Oliwia Bieniuk wystąpiła w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami". Myślicie, że Szymona Bieniuka także zobaczymy w jakimś telewizyjnym show?

Jarosław Bieniuk z rodzinąBieniuk pochwalił się nietypową ozdobą na choince: Synowie mają poczucie humoru

Więcej o: