Katarzyna Cichopek miała kiedyś grzywkę. Serio. Dodawała jej pazura

Katarzyna Cichopek kiedyś eksperymentowała z wizerunkiem. Znaleźliśmy zdjęcie, na którym prezentuje się w grzywce. Wyglądała w niej jak rockowa wokalistka.

Katarzyna Cichopek zdążyła nas przyzwyczaić do tego, że nie eksperymentuje często ze stylizacją fryzury. Okazuje się, że w przeszłości prowadząca "Pytanie na śniadanie" była w tej kwestii bardziej odważna. Znaleźliśmy jej zdjęcie z 2016 roku, na którym pokazała się w modnej w tamtym czasie grzywce. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to wyostrzenie się kształtu twarzy aktorki. Powinna wrócić do fryzury sprzed lat?

Polecamy: Tak Dorota Szelągowska wyglądała, kiedy pracowała w TVP. Totalnie nie do poznania. Spójrzcie tylko na tę fryzurę

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

Katarzyna Cichopek kiedyś miała grzywkę. Wyglądała w niej jak elektryzująca Włoszka

Katarzyna Cichopek od lat jest wierna prostym włosom. Od czasu do czasu tylko zmienia ich długość i decyduje się na mocne cięcie, które sprawia, że na jej głowie pojawia się bardzo modny w tym sezonie dłuższy bob. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś Cichopek lubiła zaszaleć z wizerunkiem i nie miała problemu z drobnymi eksperymentami. 

Zobacz też: Katarzyna Cichopek przeszła włosową metamorfozę. "Super koloryzacja!"

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek East News

Na fotografii widać, że aktorka wybrała grzywkę o nieregularnej długości. To właśnie dzięki takiemu strzyżeniu i stylizacji włosów jej fryzura zyskała na lekkości i wyrazistości. Warto również podkreślić, że przy tego typu kształcie twarzy, jaki ma Katarzyna Cichopek, wybór grzywki naturalnej, jakby ułożonej przez wiatr jest wprost idealny. Pracownica Telewizji Polskiej dzięki tego typu stylizacji włosów zyskała nowy, bardziej rockowy wizerunek, który idealnie przełamywał jej delikatną, zimową urodę.

Myślicie, że powinna wrócić do grzywki? 

Więcej o: