Roksana Węgiel jak Sara James? Z okazji urodzin zrobiła sobie nową fryzurę

Roksana Węgiel wielkimi krokami wkracza w pełnoletność. Z tej okazji udała się do fryzjera. Pokazała uczesanie. Podobne widzieliśmy u Sary James podczas występu w "America's Got Talent".

Roksana Węgiel 11 stycznia 2023 roku obchodzi 18. urodziny. Młoda gwiazda już od dawna skończyła z wizerunkiem nieśmiałej nastolatki z "The Voice Kids". Węgiel lubi eksperymentować z wyglądem. Często zmieniała fryzury i kolor włosów, polubiła mocny makijaż i odważne kreacje. Ostatnio głośno było o jej życiu uczuciowym. Roksana Węgiel może się poszczycić imponującą liczbą 1.4 mln obserwatorów na Instagramie, więc trudno się dziwić, że jej prywatne życie budzi tak ogromne zainteresowanie. Artystka zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana i od września spotyka się z nowym partnerem. Fani uważają, że może nim być osiem lat starszy Kevin Mgleja. A jak Roksana Węgiel spędzała chwile przed osiemnastką? U fryzjera.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel w nowej fryzurze. Podobną miała Sara James

Młoda artystka dzień przed urodzinami udała się do fryzjera. Czekała ją tam miła niespodzianka. Siedząc w fotelu z farbą na włosach, została zaskoczona małym tortem. Roxie Węgiel nie tylko farbowała włosy, ale patrząc na najnowsze zdjęcie na Instagramie, także przedłużała. Jej włosy zostały również ułożone w misterną fryzurę. A wszystko z okazji urodzinowej premiery nowego singla. 

(...) Jestem bardzo szczęśliwa i wydaje mi się, że słychać to w tej piosence, chyba po raz pierwszy utożsamiam się z każdym słowem. Ten numer to emocje, które wraz z ekipą wolfhouseproduction wykreowaliśmy w studiu. To nie koniec niespodzianek, które dla was przygotowałam z okazji swoich 18. urodzin. Bądźcie ze mną.
 

Nowe uczesanie Roxie Węgiel to długie warkocze - grubsze i cieńsze. Dwa najcieńsze tworzą à la grzywkę. To chyba popularna fryzura wśród młodych artystów, ponieważ bardzo podobną miała Sara James podczas poniedziałkowego występu w "America's Got Talent All-Stars"

 

Owiany tajemnicą konflikt w rodzinie Pazurów. Dorota Chotecka zabrała głosOwiany tajemnicą konflikt w rodzinie Pazurów. Dorota Chotecka zabrała głos

Roksanie Węgiel życzymy wszystkiego najlepszego z okazji 18. urodzin. 

Więcej o: