Radosław Liszewski pokazał partnerkę. Piękna. Spójrzcie tylko na te jej buty. Hit!

Radosław Liszewski nieczęsto pokazuje się publicznie z żoną. Tym razem zrobił wyjątek i przybył do studia "Pytania na śniadanie" razem z Dorotą Liszewską. Wyglądali razem przepięknie.

Nieważne, czy ktoś jest fanem disco polo, czy raczej stroni od tego gatunku muzycznego, to na pewno kojarzy Radosława Liszewskiego. Od lat jest członkiem zespołu Weekend. Piosenkarz niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, ale wiadomo, że od lat tworzy zgrany duet w życiu prywatnym z żoną Dorotą. Ostatnio pojawili się w "Pytaniu na śniadaniu". Wyglądali na zakochanych. 

Polecamy: Widzowie "PnŚ" zauważyli zmianę u Kurzajewskiego. Padły nawiązania do Hakiela

Zobacz wideo Jakubik: Dostałem od Smarzowskiego najbardziej oryginalną propozycję pod słońcem

Radosław Liszewski z Dorotą tworzą małżeństwo od lat. Zdradzili sekret na udany związek

Radosław Liszewski wziął ślub z Dorotą 17 kwietnia 1995 roku. Para od razu wiedziała, że to miłość do końca życia. Poznali się jeszcze w młodości, na dyskotece w Augustowie. Tak po latach to pamiętne spotkanie wspominał wokalista w wywiadzie dla "Faktu":

Byłem wtedy nastolatkiem, ale już wiedziałem, że skradła mi serce i będzie tą jedyną kobietą na całe życie - podkreślił muzyk.

Okazuje się, że para ma też swój patent na kłopoty w związku. Starają się każdą kwestię przegadać, żeby później nie było żadnych porozumień. Jak widać sprawdza się to u nich rewelacyjnie, ponieważ tworzą udane małżeństwo od 27 lat. 

Zobacz też: Radek Liszewski ma rezydencję, o której inni mogą pomarzyć, a Magda Narożna zrezygnowała z luksusów. Tak mieszkają gwiazdy disco polo

Na początku małżeństwa, jak zaczęliśmy się docierać, postanowiliśmy, że będziemy mówić otwarcie, co nas boli. Dużo rozmawiamy, prawie się nie kłócimy, czasami jest jakaś delikatna wymiana zdań i tyle. Uważam, że kłótnia i nieodzywanie się to najgorsza głupota, jaką można zrobić. Życie jest tak nieprzewidywalne, dzisiaj jesteś, a jutro ciebie nie ma, dlatego trzeba ze sobą rozmawiać i wszystko wyjaśniać - podkreślił Radosław Liszewski w rozmowie z "Faktem".

Ostatnio para pojawiła się razem w studiu TVP na Woronicza. Bił od nich niesamowity żar miłości i widać było jak na dłoni, że uczucie jest wciąż gorące, a czas nie zatarł tego, co dla nich najważniejsze.

Radosław Liszewski, Dorota LiszewskiRadosław Liszewski, Dorota Liszewski KAPiF.pl / KAPIF.pl

Dorota Liszewska wybrała na tę okazję luźną stylizację podkreślającą jej zgrabną sylwetkę. Zdecydowała się na luźną oversizową koszulę z nowoczesnym haftem na kieszeni. Furorę w tym looku zrobiły wojskowe buty, które dodały całości charakteru.