Marina ocenia wyniki plebiscytu "Przeglądu Sportowego". Nie była zadowolona. "Sądząc po..."

Wojciech Szczęsny nie znalazł się nawet w pierwszej dziesiątce wyróżnionych sportowców w plebiscycie "Przeglądu Sportowego". Jego żona dała do zrozumienia, że nie jest z tego zadowolona.

W sobotę 7 stycznia poznaliśmy wyniki plebiscytu "Przeglądu Sportowego" na najlepszego sportowca 2022 roku. Główną nagrodę otrzymała Iga Świątek. Na podium znaleźli się także Bartosz Zmarzlik i Robert Lewandowski. O tytuł walczył również Wojciech Szczęsny, który podbił serca kibiców wspaniałą grą na mundialu w Katarze. Bramkarz nie stawił się osobiście na gali. Był jednak godnie reprezentowany przez żonę, która w razie wygranej w jego imieniu miała odebrać statuetkę. Tak się jednak nie stało. 

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny pokazał twarz Liama! "Niszczenie konkurencji, dosłownie"

Marina Łuczenko-Szczęsna zawiedziona wynikami plebiscytu "Przeglądu Sportowego"

Marina Łuczenko-Szczęsna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie relacjonuje w sieci wydarzenia, w których uczestniczy. Nie mogła zatem zapomnieć o relacji z Gali Mistrzów Sportu. Na jej instagramowym profilu pojawił się krótki film, na którym zaprezentowała, jak wyglądała na czerwonym dywanie. 

Gala Mistrzów Sportu i … ja (…i co ja robię tu uuuu co ty tutaj robisz?). Gratuluje wszystkim nominowanym - czytamy w opisie do nagrania.
 

Tego wieczoru żona bramkarza miała na sobie czarną kreację sięgającą ziemi, która odsłaniała jej wyrzeźbiony brzuch. Suknia na cienkich ramiączkach wyróżniała się nietypowymi, asymetrycznymi zdobieniami przy dekolcie oraz bardzo długim rozcięciem sięgającym połowy uda. Internauci zasypali Marinę komplementami. Oprócz pochwał na temat jej wyglądu pojawiły się także komentarze na temat wyników plebiscytu. Zdaniem niektórych Wojciech Szczęsny został niesprawiedliwie potraktowany. 

Pięknie wyglądałaś! Chyba za ładnie, żeby odebrać nagrodę. Eh niepojęte…
Nie wiem, za co Lewandowski dostał nagrodę. Szczęsny powinien być na jego miejscu. Pięknie wyglądasz!
Ja też myślałam, że Wojtek będzie w top dziesięć i że zobaczę, jak odbierasz nagrodę. Niemniej jednak wyglądasz obłędnie jak zawsze! Dla nas TOP i ty i Wojtek. 

Marina chyba jest podobnego zdania. Tak odpowiedziała na ostatni komentarz:

Sądząc po okrzykach na sali też tak myślałam - napisała Marina.

Zdjęcia Mariny z Gali Mistrzów Sportu znajdziecie w galerii u góry strony.