Rodzina królewska pierwszy raz od wielu lat będzie obchodzić święta bez królowej Elżbiety II. Monarchini zmarła 8 września tego roku. Już od samego początku panowania zapewniała poddanym, że będzie oddana służbie do ostatnich dni życia i starała się podtrzymywać tradycje. Co roku z okazji świąt składała życzenia, dekorowała razem z rodziną choinkę, rozsyłała kartki, a do posiadłości w Sandringham zawsze podróżowała pociągiem. Wiadomo już, jak będzie wyglądać pierwsze Boże Narodzenie bez niej.
Księżna Kate po raz drugi miała okazję poprowadzić kolędowanie z rodziną królewską. Na nagraniu, które zapowiada telewizyjną emisją wydarzenia, w ciepłych słowach wspomniała zmarłą babcię męża. Królowa Elżbieta była niezwykle ciepłą osobą, która kochała święta i zawsze podkreślała ich ogromne znaczenia.
Jej Wysokość trzymała Boże Narodzenie blisko swojego serca, jako czas, który łączył ludzi. Przypominała nam o znaczeniu wiary, przyjaźni i rodziny oraz o okazywaniu empatii i współczucia -wspominała księżna Kate.
Królowa Elżbieta II była strażniczką tradycji. Żona księcia Williama zapewnia, że choć tegoroczne święta będą inne z uwagi na tak ogromną stratę, to postarają się kontynuować to, czego się od niej nauczyli.
Jej Wysokość pozostawiła nam niesamowite dziedzictwo. Chociaż w tym roku Święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne, wciąż będziemy pamiętać o wspomnieniach i tradycjach, które dzieliliśmy. Poświęć czas, aby zwolnić i świętować z rodziną i przyjaciółmi wszystkie wspaniałe rzeczy, które sprawiają, że Boże Narodzenie jest tak wyjątkowe - zapewniała księżna Kate.
Choć słowa księżnej Kate z pewnością podniosły na duchu wielu poddanych, to już kilka miesięcy temu mogliśmy przeczytać, że król Karol III będzie chciał zorganizować nieco mniej formalne święta. Według byłej korespondentki BBC ds. monarchii Jennie Bond, nowy władca będzie chciał zrezygnować z pozdrowień z balkonu Pałacu Buckingham.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Słynny polski muzyk jest w ciężkim stanie. "Ma przebłyski świadomości"
Pierwsza taka sytuacja w historii. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odszedł z programu
Ekspert wybrał najlepsze stylizacje Balu Fundacji TVN. "Efekt godny gwiazdy Hollywood"
Gdy weszła na tę stronę internetową, z pewnością oniemiała. Kasia Tusk została okradziona
Wachowicz i Gessler zaszalały z cenami cateringów świątecznych? Znany kucharz stawia sprawę jasno
Zagrała u Spielberga, ale kariery w Hollywood nie zrobiła. Za to znalazła męża
To rzuca nowe światło na relację Zillmann i Lesar. Narzeczony tancerki był świadkiem ich czułości
Syn Markowskiej i Kopczyńskiego zaczyna karierę. Pojawił się w popularnym serialu
Kuba Badach rozbrajająco szczerze o teściach. "Straszny szpan"