Natalia Kukulska jak Mariah Carey. Upodobniła się do divy i odśpiewała jej hit

Natalia Kukulska zaskoczyła fanów, "robiąc się" na Mariah Carey przy pomocy obróbki graficznej. Przy okazji wykonała evergreena z repertuaru gwiazdy.

Natalia Kukulska może pochwalić się imponującym stażem w show-biznesie, także z uwagi na to, jak wczesny był jej start. "Dojrzała" kariera wokalistki trwa już od ćwierćwiecza. Przez te lata córka Anny Jantar zmieniała wizerunek, co często było związane z promowaniem kolejnych płyt. Wyzwania muzyczne nigdy nie były jej straszne. Być może także z tego powodu podjęła rękawicę rzuconą przez Paulinę Przybysz i wcieliła się w Mariah Carey.

Kiedyś ich hity nuciła cała PolskaAlizée poznała męża w "Tańcu z Gwiazdami", a dla Loony czas się zatrzymał

Zobacz wideo Natalia Kukulska jak polska Mariah Carey

Natalia Kukulska jako Mariah Carey

Wokalistka "nominowana" przez koleżankę po fachu przy pomocy lekkiej obróbki graficznej upodobniła się do amerykańskiej gwiazdy i w takim wydaniu zaprezentowała się fanom na InstaStories. I tak na jej głowie, pod mikołajową czapką, pojawiły się długie loki w blond odcieniu, a oczy stały się brązowe. Ale nie poprzestała na metamorfozie wizualnej. Zaśpiewała, co nie jest łatwe, fragment świątecznego hitu Carey, obdarzonej pięciooktawowym głosem.

Więcej zdjęć Natalii Kukulskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

"All I Want for Christmas" w wykonaniu Natalii wypadło całkiem nieźle. Piosenkarka starała się wiernie odtworzyć charakterystyczny styl śpiewania Mariah, w tym słynne "góry" i ozdobniki, z jakich słynie diva. Dodała do tego humorystyczne wstawki i nieco przerysowała, dzięki czemu wyszło lekko i komediowo. W każdym razie, Kukulska wyszła z wyzwania z twarzą.

Kontynuując zabawę, nominowała m.in. Bovską i Anitę Lipnicką.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska @natalia.kukulska/Instagram

Doda, Małgorzata RozenekKidman jest na diecie jajecznej. A Doda? Tak gwiazdy utrzymują szczupłe sylwetki

Jak wypadła waszym zdaniem? Zbliżyła się głosowo do oryginału?

Więcej zdjęć Natalii Kukulskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: