21-letnia Tiktokerka robiła furorę w internecie. Zmarła tragicznie. "Moje serce pękło na milion kawałków"

Ali Spice miała zaledwie 21 lat i rozkręcającą karierę influencerki. Niestety wszystko przerwał tragiczny wypadek. Tiktokerkę żegnają w sieci przyjaciele.

Ali Spice była wziętą influencerką i Tiktokerką, która stale zdobywała popularność. Jej profil w mediach społecznościowych śledziło już blisko milion osób. Niestety 12 grudnia była uczestnikiem wypadku samochodowego, w którym zginęła tragicznie. O jej śmierci poinformowała przyjaciółka. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Nagła śmierć popularnej Tiktokerki. Żegnają ją przyjaciele: Jesteś miłością i światłem

21-letnia influencerka zginęła w samochodowym wypadku na Florydzie. Śmierć młodej influencerki potwierdziła Neyleen Ashley, znajoma Ali i rekruterka magazynu "Playboy". 

Nie jest mi z tym dobrze. Byłaś moją "siostrą z TikToka" i przyjaciółką. Będę za Tobą bardzo tęsknić. Moje serce pękło na milion kawałków. Spoczywaj w pokoju aniele. Zawsze będzie mi ciebie brakowało - napisała Neyleen Ashley na InstaStories.

Ali SpiceAli Spice Fot. Instagram.com/alidspicexo

Więcej zdjęć Ali Spice znajdziesz w galerii na górze strony. 

Z przyjaciółką pożegnała się na Instagramie także Ariane Avandi. Na jej profilu pojawił się wzruszający post. 

Złamane serce nawet nie wyrazi tego, jak się teraz czuję. Ali, jesteś jedną z najbardziej żywych, pięknych wewnętrznie i zewnętrznie, prawdziwych, kochających dusz, jakie miałam przywilej poznać. Jesteś niesamowitą przyjaciółką i niesamowicie utalentowaną i pełnią pasji kobietą. Nigdy nie zapomnę wpływu, jaki wywarłaś na moje życie i wszystkich (...). Zawsze podnosisz innych i wnosisz prawdziwą radość w życie każdego. Pomimo tego, że jestem całkowicie zdruzgotana, każde wspomnienie, które o nas mam, sprawia, że się uśmiecham i śmieję. Jesteś miłością i światłem. Kocham cię na zawsze. Ziemia straciła prawdziwego anioła życia. Spoczywaj w pokoju - napisała na Instagramie Ariane Avandi.
 

Bliskim Ali Spice wysyłamy wyrazy współczucia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.