Katarzyna Cichopek przypomniała jesienną stylówkę. Fani dziwnie patrzą na buty. "Wyglądają jak dwa lewe"

Katarzyna Cichopek podzieliła się zdjęciem, na którym zaprezentowała się w stylizacji odpowiedniej dla jesiennej aury. Internauci złośliwie komentują buty aktorki, które ich zdaniem wyglądają dziwnie.

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż 560 tys. użytkowników. Gwiazda dzieli się zdjęciami jednak nie tylko na tej platformie. Chętnie prezentuje się w przygotowanych stylizacjach również na Facebooku. Tym razem przypomniała, jak była ubrana, gdy za oknami nie leżał jeszcze śnieg.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Katarzyna Cichopek prezentuje się w jesiennej stylizacji

Aktorka podzieliła się zdjęciem, na którym stoi uśmiechnięta na tle jesiennej aury. Cichopek jest ubrana w brązową kurtkę skórzaną, którą zestawiła z jasno-niebieskimi spodniami. Stylizację uzupełnia o beżową czapkę i sznurowane, wygodne buty za kostkę. 

Nie tak dawno temu jesień, a dzisiaj? Piękna zima. Oby śnieg utrzymał się jak najdłużej.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internautom przypadła do gustu stylizacja Cichopek, chociaż pojawiły się małe szpilki w kierunku jej butów.

Wyglądasz cudownie, super stylówka.
Na tym zdjęciu to jeszcze raczej wiosna, a nie zima. Chyba że ktoś widzi to w innych barwach. Pani Kasiu, buciki ma pani nie do pary.
Buty wyglądają jak dwa lewe.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują wspólną przyszłość

Niedawno media obiegła informacja, że para planuje wziąć ślub i jest już po zaręczynach. Zanim zakochani staną jednak na ślubnym kobiercu, chcą razem zamieszkać. Cichopek i Kurzajewski szukają miejsca, do którego aktorka może przeprowadzić się z synami, a dziennikarz - z chorującą matką. Serwis Party skontaktował się w tej sprawie z osobą z bliskiego otoczenia pary.

Najpierw chcieliby razem zamieszkać. Teraz Maciej mieszka z mamą, a Katarzyna - z dziećmi. Rozglądają się za dużym domem, w którym wszyscy czuliby się komfortowo. Zarówno mama Macieja, która potrzebuje jego pomocy, jak i dzieci Katarzyny. Jednak decyzji o ślubie też nie mają zamiaru odkładać. Ich bliscy uważają, że idealnie do siebie pasują, dlatego nie powinni zwlekać ze ślubem i szybko ustalić datę.

Znajomy pary zapewnia, że może się to wydarzyć już niedługo.

Więcej o:
Copyright © Agora SA