Anna Lewandowska ma brata artystę. Piotr Stachurski skończył ASP i interesuje się poezją

Anna Lewandowska ma bardzo bliską relację ze swoim bratem 32-letnim Piotrem Stachurskim. Czym zajmuje się brat trenerki?

Anna Lewandowska wiele razy podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Żona Roberta Lewandowskiego wychowywała się bez ojca. Ma za to bardzo dobre relacje z mamą Anną Stachurską oraz bratem Piotrem. Kiedy byli młodsi, nie zawsze było lekko i brakowało im pieniędzy. Trudne czasy jeszcze wzmocniły tę więź.

Zofia Ślotała, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna ZielińskaŚlotała pokazała młodszą siostrę, ale nie ona jedyna. Te gwiazdy też pochwaliły się siostrami

Zobacz wideo Tak wyglądała metamorfoza Anny Lewandowskiej

Kim jest brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski? "Nie pozwoliłam, żeby na niego ktoś rękę podniósł"

Anna Lewandowska, która od lat angażuje się w akcję Szlachetna Paczka, przyznała, że w dzieciństwie musiała się wszystkim dzielić z bratem.

Moja mama, jak dawała mnie i bratu cukierka, to dawała jednego i mówiła, że mamy się podzielić. Trochę czasem robię podobnie z moimi córkami i uczę je dzielenia się. Jeśli uda mi się wychować w ten sposób moje córki, będę bardzo dumna - mówiła podczas ostatniej akcji.

Ze specjalnego filmu stworzonego z okazji 31. urodzin trenerki dowiedzieliśmy się, że zawsze starała się chronić młodszego brata i troszczyła się o niego, chociaż kłótnie też się zdarzały.

Ja w szkole nie pozwoliłam, żeby na niego ktoś rękę podniósł. Zawsze każdy wiedział, że Piotrkowi nie można nic zrobić, bo jest siostra, która zabije. Kłótnie też oczywiście były, natomiast teraz nasze drogi się bardzo mocno zeszły.

Piotr Stachurski jest dwa lata młodszy od swojej siostry i zdecydowanie poszedł w ślady mamy, która jest scenografką i interesuje się sztuką. Brat trenerki ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Maluje obrazy, robi witraże, tworzy scenografie do sesji czy teledysków.

Moja mama zawsze chciała, żebym została artystką. Sama uwielbia malować ikony. Mój brat Piotrek odziedziczył po niej artystyczną duszę - maluje obrazy i robi witraże - mówiła Anna Lewandowska w rozmowie z "Galą".

Prywatnie brat trenerki związany jest z Darią. W październiku 2021 roku na świat przyszło ich dziecko. Anna Lewandowska nie kryła radości.

Żona piłkarza od czasu do czasu dzieli się wspólnymi zdjęciami z bratem na Instagramie. W dniu jego urodzin opublikowała poruszający wpis.

Inspiruje mnie... On artysta, ja sportowiec, on spokojny, ja szalona, on w chmurach, ja na ziemi, on pomyśli, ja zrobię, on poezją, a ja prozą. Można by tak długo, ale... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić.
 

Robert LewandowskiRobert Lewandowski zawieszony! Nie wróci szybko na boisko

Więcej zdjęć Piotra Stachurskiego znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Anna Lewandowska w przeszłości uwielbiała blond i opaleniznę. Dawny wizerunek ją bawi [STARE ZDJĘCIA]

Więcej o: