Miss Francji, psychiatrka i tatuażystka. Poznajcie francuskie WAGs

Przyjrzeliśmy się żonom i partnerkom francuskich kadrowiczów. Niektóre z tych par poznały się stosunkowo niedawno, a inne są razem już od wielu lat.

Choć o WAGs często mówi się w mediach wyłącznie w kontekście znanych mężów czy partnerów, one same także mogą pochwalić się imponującymi osiągnięciami. Przykładem tego jest choćby Anna Lewandowska, która od lat z powodzeniami rozwija własne biznesy, a dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Nie inaczej jest w przypadku kobiet, które związały się z piłkarzami z francuskiej kadry. Sprawdziliśmy, kim są.

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs?

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Erika Choperena

Erika Choperena jest psychiatrką dziecięcą, a prywatnie żoną Antoine'a Griezmanna. Para wzięła cichy ślub w 2017 roku, jednak o względy ukochanej piłkarz dość długo musiał zabiegać. Jak donosi Daily Star, Griezmann aż trzy lata namawiał Choperenę na spotkanie z nim. Para doczekała się trójki dzieci - dwóch synów i córki. Ciekawostką jest fakt, że pociechy pary, mimo iż nie są trojaczkami, obchodzą urodziny tego samego dnia - cała trójka przyszła na świat 8 kwietnia.

 

Alicia Aylies

Partnerka Kyliana Mbappe jest modelką i influencerką, którą na Instagramie śledzi obecnie ponad 400 tys. osób. Popularność zdobyła jednak jeszcze zanim poznała francuskiego napastnika. Aylies w 2017 roku otrzymała bowiem tytuł Miss Francji. Modelka i piłkarz starają się żyć z dala od mediów i nie opowiadają publicznie o swojej relacji. Zagraniczne media donoszą, że zaczęli się spotykać w 2018 roku. Alicia Aylies była wówczas widziana na trybunach w podczas Mistrzostw Świata w Rosji.

 

Marine Lloris

Marine Lloris to żona bramkarza i zarazem kapitana francuskiej ekipy Hugo Llorisa. Jest założycielką firmy projektującej ubrania dla dzieci, pracowała m.in. "Vogue", z jej projektów korzystali styliści francuskiej edycji programu "The Voice Kids", a do grona klientów Marine Lloris zaliczają się Jessica Alba czy Eva Longoria. Żoną Hugo Llorisa jest od 2012 roku. Para doczekała się trzech córek.

 

Zoe Cristofoli

Zoe Cristofoli to włoska blogerka modowa, którą na Instagramie obserwuje już ponad milion osób. Cristofoli zajmuje się nie tylko rozwijaniem kariery w mediach społecznościowych - jest także współzałożycielką studia piercingu i tatuażu. Prywatnie jest partnerką grającego na pozycji obrońcy Theo Hernandeza. Para zaczęła spotykać się dwa lata temu, a w 2022 roku powitali na świecie pierwsze dziecko.

 

Camille Tytgat

Żona Raphael Varane to jedna z francuskich WAGs, o których wiadomo zdecydowanie najmniej. Para poznała się jeszcze w czasach liceum, ale na ślub zdecydowali się dopiero w 2015 roku. Camille Tytgat unika życia w świetle reflektorów i choć pojawia się na zdjęciach publikowanych przez znanego męża, sama nie prowadzi kont w mediach społecznościowych. Varane i Tytgat mają dwoje dzieci, a w październiku tego roku piłkarz poinformował na Instagramie, że jego ukochana jest w trzeciej ciąży.

 

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Mae Guendouzi

Influencerka Mae i francuski pomocnik Matteo Guendouzi są parą od 2019 roku. Ukochana piłkarza obecnie dzieli życie między Paryż a Marsylię, gdzie w klubie Olympique de Marseille rozwija karierę jej partner. Para doczekała się córki o imieniu May, która przyszła na świat w 2021 roku.

 
Więcej o: