Jakub Rzeźniczak spędza czas ze świeżo upieczoną żoną na plaży w Miami. Pochwalił się romantycznym kadrem

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka spędzają romantyczne chwile w Miami. Żona piłkarza pokazała, jak upływa im czas po ślubie.

Informacja o ślubie Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej do samego końca utrzymywana była w tajemnicy. Ceremonia odbyła się 28 listopada w Key Biscayne na Florydzie, a zdjęcia i relacje z imprezy pojawiły się w sieci następnego dnia. Po uroczystości państwo młodzi postanowili jeszcze zostać w Miami i tam cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. 

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę

Zapatrzeni w siebie Rzeźniczak i Nowicka spacerują po plaży. Romantycznie 

Zarówno Jakub Rzeźniczak, jak i Paulina Nowicka są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i chętnie wrzucają do sieci nowe zdjęcia czy nagrania. Tym razem ukochana piłkarza w opublikowanej na Instagramie relacji pochwaliła się, jak u boku męża spędza czas w Miami. Zakochani w ciągu dnia korzystają z pięknej pogody i odpoczywają na plaży, a wieczorami w gronie rodziny zwiedzają miasto. 

Paulina Nowicka pochwaliła się romantycznym kadrem. Tak z Rzeźniczakiem spędzają czas po ślubiePaulina Nowicka pochwaliła się romantycznym kadrem. Tak z Rzeźniczakiem spędzają czas po ślubie Instagram/@paulinaa__nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - historia miłości

Miłość Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej rozwijała się w tle głośnej w mediach przepychanki między piłkarzem a jego poprzednia partnerką - Magdaleną Stępień. Syn byłej pary ciężko zachorował, a uczestniczka "Top Model" wprost przyznała w mediach, że nie jest wspierana finansowo przez piłkarza w leczeniu chłopca. Rzeźniczak spotkał się wówczas z dużą falą hejtu, z czego sporo z negatywnych komentarzy było skierowanych również w stronę Pauliny Nowickiej, której zarzucano, że rozbiła poprzedni związek swojego ukochanego. Po śmierci syna piłkarz mówił jednak wprost, że to właśnie dzięki nowej partnerce udało mu się wrócić do normalnego funkcjonowania.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak odpowiada na krytykę po ślubie na Florydzie

Więcej o: