Mama Aleksandry Żebrowskiej wygląda jak księżna Diana. Serio. Ta sama fryzura, nos. Po prostu zobaczcie

Aleksandra Żebrowska raczej rzadko wrzuca na Instagram zdjęcia z mamą. Tym razem nie tyle zapozowały wspólne, co żona Michała Żebrowskiego udostępniła fotografię rodzicielki. Na pierwszy rzut oka myśleliśmy, że to księżna Diana.

Aleksandra Żebrowska jest najstarsza z ośmiorga rodzeństwa. Ma sześć sióstr i jednego brata. Nic dziwnego, że sama poszła w ślady matki i również zdecydowała się na posiadanie licznego potomstwa. Tym bardziej, że Justyna Adamczyk jest świetnym wzorem, bo realizuje się w macierzyństwie, ale i nauczaniu jogi. Równie dobrą ogarniaczką życia jest Ola, która ma swoją firmę z akcesoriami dla matek. Tym razem jednak nie na podobieństwie tej dwójki się skupimy. Wizualnie zdecydowanie większe widzimy między mamą Oli a księżną Dianą. Musicie to zobaczyć! 

Zobacz wideo Król Karol III - najstarszy wstępujący na tron w dziejach Wielkiej Brytanii

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Aleksandra Żebrowska wrzuciła zdjęcie mamy! Diana jak się patrzy

Aleksandra Żebrowska wrzuciła na InstaStories zdjęcie rodzicielki. Patrząc na elementy garderoby, mama Oli prawdopodobnie wówczas wychodziła za mąż. Ma siatkę na włosach i białą górę kreacji. Widać wyraźnie, że ujęcie powstało wiele lat temu. Patrząc na ujęcie księżnej Diany z lat 90. [po lewej - przyp. red.], trudno nie zauważyć podobieństwa. Nie chodzi już tylko o identyczne uczesanie, ale i kształt nosa (lekko zadarty), małe usta, okrągły podbródek. Tutaj po prostu wszystko się zgadza! 

Księżna Diana, mama Oli ŻebrowskiejKsiężna Diana, mama Oli Żebrowskiej AKPA, Instagram.com/olazebrowska

Dziś są urodziny mojej mamy! Sto lat - napisała Żebrowska na udostępnionym zdjęciu.

Mama Oli ŻebrowskiejMama Oli Żebrowskiej Instagram.com/olazebrowska

Mama Żebrowskiej, mimo licznego potomstwa, sporo podróżuje - szczególnie upodobała sobie Grecję. Jak pisze na swoim profilu na Instagramie - uczyła się jogi w Szwajcarii, a teraz przekazuje wiedzę w Dubaju. Więcej zdjęć Justyny Adamczyk znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Aleksandra Żebrowska i Michał ŻebrowskiMichał Żebrowski nie wiedział, że Aleksandra go nagrywa. Tak zajmuje się córką

Zobacz też:  Aleksandra Żebrowska na zdjęciu z najważniejszymi kobietami w jej życiu. Trudno zgadnąć, która to mama!

 
Więcej o: