Eliza Trybała bez sztucznych rzęs i podkreślonych brwi jak nastolatka. Tak wygląda bez makijażu

Eliza Trybała nie ukrywa, że ma za sobą kilka urodowych poprawek. Na Instagramie prezentuje fanom zdjęcia w pełnym makijażu. Dla odmiany pokazała, jak wygląda, gdy go zmyje. Spora różnica.

Eliza Trybała zasłynęła jako jedna z uczestniczek "Warsaw Shore". Po programie ułożyła sobie życie u boku Pawła Trybały, którego poznała w show i dziś wychowują dwie córki. Celebrytka zgromadziła na Instagramie pokaźną liczbę obserwatorów, z którymi dzieli się szczegółami życia prywatnego. Dba jednak, by zawsze wyglądać jak najlepiej i rzadko kiedy pokazuje się bez pełnego makijażu i ułożonych włosów. Tym razem mogliśmy zobaczyć, jak wygląda w naturalnej wersji. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda i Rozenek lubią majstrować przy instagramowych zdjęciach. Nie tylko one. Tak polskie gwiazdy wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Tak wygląda Eliza Trybała bez makijażu. Nieczęsto pokazuje się w takim wydaniu

Eliza Trybała na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Oglądając stare odcinki  "Warsaw Shore", ciężko ją poznać. Początkowo zachwyciła się możliwościami medycyny estetycznej. Gdy internauci zaczęli ją krytykować za zbyt dużą ingerencję we własne ciało, przyznała, że od dwóch lat nie powiększała ust i zaprzestała inwazyjnych zabiegów. 

ZOBACZ: Ewelona jest fanką poprawiania urody i mocnego makijażu. Tak wygląda, jak go zmyje

Eliza TrybałaEliza Trybała Instagram/@elizka_trybala

Eliza, jak każda kobieta, lubi czuć się zadbaną. Poznała tajniki makijażu, które chętnie wykorzystuje w praktyce. Przeglądając jej Instagram, rzadkością są naturalne zdjęcia. Celebrytka nagrała reelsa, a na wideo pokazała się bez makijażu. 

Eliza może pochwalić się jednolitą cerą bez przebarwień i wyprysków. Bez mocno podkreślonego oka, sztucznych rzęs i idealnie wyrysowanych brwi wygląda jak nastolatka. 

 

Więcej zdjęć Elizy Trybały bez makijażu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Duża różnica? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA