Ewelona jest fanką poprawiania urody i mocnego makijażu. Tak wygląda, jak go zmyje

Ewelona to jedna z uczestniczek programu "Warsaw Shore", które przeszły największą metamorfozę. Jak celebrytka prezentuje się bez makijażu?

Ewelona, uczestniczka reality-show "Warsaw Shore", w którym brała udział od pierwszej edycji, na początku medialnej kariery wyglądała zupełnie inaczej. W ostatnich latach poddała się licznym zabiegom medycyny estetycznej i operacjom plastycznym. Żeby wykonać niektóre z nich, wybrała się aż do Turcji. Celebrytka często jest krytykowana za to, że przesadziła z poprawianiem urody i nie wszystkim podoba się jej brak naturalności. Sprawdziliśmy, jak Ewelona wygląda bez makijażu.

Edyta Górniak, DodaOtwarcie mówią o ingerencji w urodę. Jakie operacje miały Bohosiewicz i Lipińska?

Zobacz wideo Tak wyglądała metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Ewelona słynie z zamiłowania do poprawiania urody. Jak wygląda bez makijażu?

Kiedy poznaliśmy Ewelonę, miała czarne włosy i wówczas jeszcze nie była fanką zabiegów upiększających. Stopniowo zaczęła swoją przemianę i dziś nie przypomina siebie sprzed lat. Jakiś czas temu otworzyła się na Instagramie i wyznała, że kiedy zaczęła pojawiać się w telewizji, była krytykowana za swój wygląd, przez co nabawiła się kompleksów.

Zaczęłam zastanawiać się, co jest ze mną nie tak, zaczęłam mieć kompleksy i co chwila pojawiały się nowe. Początkowo zwalczyłam je, gubiąc ponad 20 kg. Później pomogłam sobie chirurgią plastyczną, gdzie prawie przypłaciłam to życiem…  - mówiła

Dodała jednak, że w końcu zaakceptowała siebie.

Ale w końcu zaczęłam znowu czuć się atrakcyjna w swoich oczach. Nauczyłam się kochać siebie taką, jaka jestem. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jestem idealna, ale nie muszę się każdemu podobać - mówiła.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska bez makijażu. Trudno uwierzyć, że ma 51 lat

Celebrytka oprócz tego, że regularnie poddaje się zabiegom medycyny estetycznej, lubi mocne makijaże i często zmienia kolor włosów. Chociaż rzadko pokazuje się naturalna, zdarzyło jej się publikować takie zdjęcia. 

 

Zobacz też: "Warsaw Shore". Narzeczony zamknął Ewelinę w domu. "Próbowałam polubownie, nie dało się"

Więcej zdjęć Ewelony i jej metamorfozy zobaczycie w galerii na górze strony.

Więcej o: