Robert Lewandowski obiecał coś kibicowi. Anna Lewandowska go nie pozna

Hinduski kibic, któremu Robert Lewandowski wręczył koszulkę, opowiedział o rozmowie z piłkarzem. Ten miał mu zdradzić, co zrobi, gdy Polska zdobędzie Mistrzostwo Świata w Katarze.

Po sobotniej wygranej biało-czerwonych na mundialu, w internecie popularność zdobyło nagranie kibica, który po golu Lewandowskiego zdjął koszulkę Arabii Saudyjskiej i odsłonił trykot kapitana naszej kadry. Pochodzący z Indii 23-latek szybko został namierzony i zaproszony na krótkie spotkanie ze swoim idolem. Wtedy też Lewy przekazał wzruszonemu Hindusowi koszulkę reprezentacji ze swoim nazwiskiem. Teraz na jaw wyszło, co piłkarz mu obiecał w krótkiej rozmowie.

Zobacz wideo Dlaczego kibicujesz Polsce?

Maffashion, Sebstian FabijańskiBastian spędzi święta z Maffashion czy Sebastianem Fabijańskim? Gwiazda wyjaśnia

Lewandowski powiedział, co zrobi, gdy wygra mundial

Abdul Samad Khan udzielił wywiadu portalowi Sportowe Fakty, w którym opowiedział o rozmowie z Lewandowskim. Piłkarz obiecał mu, że jeżeli zdobędzie mistrzostwo świata, odważy się na szalony krok.

Rozmawiał ze mną jak równy z równym, w ogóle nie czuło się dystansu. Mogę też powiedzieć, że coś mi obiecał. Ja dużo eksperymentuję z włosami - z fryzurą czy kolorami. I zapytałem Roberta, kiedy znów zobaczymy go w blond włosach. Obiecał, że przefarbuje się na blond, jeśli Polska zdobędzie mistrzostwo świata!

Hindus przyznał również, że zdjął koszulkę Arabii Saudyjskiej spontanicznie i nie spodziewał się, że jego zachowanie stanie się hitem sieci.

Mam bardzo dużo koszulek, również Saudyjczyków. Założyłem ją z szacunku dla nich, za to jak się zaprezentowali w starciu z Argentyną. No, ale pod nią miałem koszulkę Roberta. (...) Serce mi pękło, gdy nie strzelił tego karnego. Też nie mogłem tego przeboleć. (...) Dlatego oszalałem z radości. Nie zważałem nawet na to, że kibice Arabii Saudyjskiej od tego momentu nie byli już dla mnie mili. I to delikatnie powiedziane. Ale warto było. To coś wspaniałego, że Lewandowski tak sobie odrobił to, czego mu zabrakło w pierwszym meczu. Natomiast moja akcja nie była zaplanowana, to znaczy, nie chodziło mi o to, że to ma trafić do internetu, na Tik Toka czy gdzieś tam.

Cóż, mamy nadzieję, że już niedługo Robert Lewandowski będzie blondynem.

Filip ChajzerFilip Chajzer pozuje do zdjęcia z narzeczoną. Razem świętowali jego urodziny

Więcej o: