"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adrian wrócił na Instagram. Mocno zeszczuplał. Fani patrzą na jego rękę

Adrian Szydłowski po sporej przerwie wrócił na Instagram. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tłumaczy powód nieobecności i przy okazji chwali się efektami diety.

Adrian i Anita Szydłowscy to druga para w historii "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która po zakończeniu eksperymentu zdecydowała się pozostać w małżeństwie. Zakochani doczekali się dwójki dzieci, a szczegółami życia bardzo chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie Adrian przestał być jednak aktywny na Instagramie, a od września zamieścił zaledwie jeden post. Dopiero pod koniec listopada uczestnik show TVN dodał nowe zdjęcie, a fotografia raczej nie uciszy spekulacji o rzekomym kryzysie w małżeństwie z Anitą.

Zobacz wideo Justyna z "ŚOPW" bezlitosna dla Macieja

Robert Lewandowski, Grzegorz KrychowiakLewy ma własną kawę, a Szczęsny inwestuje w nieruchomości. Poznaj biznesy polskich piłkarzy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adrian chwali się, że schudł. Fani zauważyli jeden szczegół

W nowym poście Adrian wyjaśnił, że w ostatnim czasie nie był zbyt aktywny na Instagramie z powodu natłoku obowiązków zawodowych. Do mediów społecznościowych wrócił z reklamą cateringu dietetycznego i przy okazji pochwalił się, że sporo zeszczuplał.

Wracam nieco zmieniony, bo o parę kilo lżejszy. (...) Do idealnej formy zostało mi jeszcze trochę pracy, jednak wierzę, że niebawem się uda osiągnąć zamierzony cel. (...) Czuję się dużo lepiej i w końcu mogę założyć bluzę która leżała cały rok w szafie - relacjonuje Szydłowski.

Na dołączonym do posta zdjęciu uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje sam, trzymając w ręce reklamowany posiłek. I choć spora część internautów skupiła się przede wszystkim na komentowaniu diety Adriana, znaleźli się też tacy, którzy zwrócili uwagę, że mąż Anity nie ma na palcu obrączki.

 

Beata Tyszkiewicz, Barbara BrylskaTyszkiewicz zachwycała elegancją. Tak wyglądały rodzime gwiazdy w młodości

Plotki o problemach w związku Anity i Adriana pojawiły się jesienią tego roku. Fani zwrócili uwagę, że para zamieszcza coraz mniej wspólnych zdjęć, a z Instagrama uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miały też zniknąć oznaczenia dotyczące męża. Anita parokrotnie odpowiadała na pytania internautów, uspokajając, że się nie rozstali. Całą rodziną świętowali też 11 listopada, co widać po zdjęciach zamieszczonych na ich instagramowych profilach. Jak widać, mimo to nie wszyscy dali się przekonać, że para ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nadal jest razem.

Więcej o: