W 1995 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Jej córka też jest modelką

Ewa Tylecka w 1995 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Cała Polska zachwycała się jej urodą, ona jednak zrezygnowała z kariery w rodzimym kraju. Wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych i pracowała jako modelka. Dziś kończy 49 lat i wiedzie spokojne życie. Sił w modelingu próbuje natomiast jej córka.

Ewa Tylecka urodziła się 23 listopada 1973 w Dzierżoniowie. W wieku 22 lat zdobyła tytuł Miss Polonia. Blond piękność otrzymała także wiele innych tytułów. Po sukcesie w 1995 roku świat modelingu stanął przed nią otworem. Została Miss Elegancja, Miss Słowianka 1996, Miss Gracja, Miss Globe 1998 - tytuł I wicemiss, Miss Foto, Queen of Sunrise, American Dream Calendar Girl 1998 - tytuł I wicemiss i Miss Grudnia.

Ewa Tylecka podbiła serca Polaków

Modeling nie był jednak jej jedynym zajęciem. Studiowała marketing i zarządzanie na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Kiedy wydawało się, że namiesza w polskim show-biznesie, wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Zamieszkała na Florydzie. Pracowała jako modelka. Jej kariera nabierała tempa. Związała się z Andrzejem Tychoniewiczem i wróciła do Polski. Parze urodziła się córka – Julia.

Obecnie mieszka na Bahamach. Po rozstaniu z Tychoniewiczem wróciła do Stanów Zjednoczonych. Wraz z drugim mężem doczekała się jeszcze syna. Ewa Tylecka prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje fotografie z córką i synem. Widać, że jest bardzo dumna z dzieci

 
Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Jaka matka, taka córka

Julia Tychoniewicz również jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Czasem też publikuje archiwalne zdjęcia z Miss Polonia 1995. Taka sytuacja ostatnio też miała miejsce. Modelka pochwaliła się fotografiami mamy z przeszłości. Widzimy na nich zdjęcia blond piękności sprzed lat. Ewa Tylecka uśmiecha się na nich szeroko i walczy z rywalkami w konkursach piękności. Część zdjęć natomiast jest bardzo prywatnych. Widzimy na nich Miss Polonia 1995 z nowonarodzoną córka.

 

Julia Tychoniewicz inspiruje się mamą. Postanowiła pójść w jej ślady i zajmuje się profesjonalnym modelingiem. Widać, że jest niezwykle podobna do rodzicielki. Ma bardzo dziewczęcą urodę. Obecnie ma 21 lat, czyli jest niemal w wieku mamy, gdy ta sięgnęła po koronę Miss! Myślicie, że miałaby szansę w konkursie? Dziewczyna już teraz ma na koncie różnorodne kampanie reklamowe i nie można jej odmówić nie tylko urody, ale i pracowitości. 

Więcej zdjęć Ewy Tyleckiej z córką znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

Nie bez powodu mówi się "jaka matka, taka córka". Obie są jak dwie krople wody. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.