Katar 2022. Reporterka została okradziona podczas relacji na żywo. Reakcja policji ją zaszokowała

Dominique Metzger zapamięta mundial w Katarze do końca życia. Argentyńska dziennikarka została okradziona podczas relacji na żywo. Reporterka zdradziła, że przedstawiciele lokalnej policji zadali jej bardzo nietypowe pytanie.

W niedzielę 20 listopada rozpoczął się mundial w Katarze. Na miejsce przybyli dziennikarzy z całego świata. Nie wszyscy będą jednak wspominać mistrzostwa pozytywnie. Dominique Metzger, reporterka z Argentyny, została okradziona podczas relacji na żywo. Najbardziej zaskoczyły ją jednak słowa lokalnych przedstawicieli policji.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Klaudia Kowalczyk i Marina ŁuczenkoOto, kim są ukochane polskich piłkarzy. Mistrzyni twerku i genialna piosenkarka

Katar 2022. Reporterka dawała relację na żywo. Nagle została okradziona. Zaskoczyła ją reakcja policji

Przed meczem otwarcia Dominique Metzger rozmawiała z kibicami. Dziennikarka razem z nimi świętowała początek mundialu. Jak podaje serwis Daily Mail, po zakończeniu nagrania zorientowała się, że nie ma przy sobie portfela. Niestety okazało się, że kamera nie zarejestrowała sprawcy.

Tańczyłam z tłumem i jestem przekonana, że to w tym momencie ktoś rozpiął zamek torebki i zabrał portfel - relacjonowała reporterka.

Metzger od razu zgłosiła sprawę na policję. Po przybyciu na komisariat została jednak zignorowana. Wkrótce wyszło na jaw, że problemem była jej płeć.

Zabrano mnie do innego miejsca, gdzie znajdowały się same kobiety. Wyjaśniono mi, że skoro jestem kobietą, to musi się mną zająć kobieta - wspominała.

Nie to okazało się jednak dla dziennikarki najbardziej zaskakujące. Reporterka została zapytana, jaką karę należy wymierzyć złodziejowi.

Zapytali mnie, jaką karę ma ponieść złodziej, gdy już go znajdą. Zapewnili, że wszędzie mają zaawansowane kamery z technologią rozpoznawania twarzy i zapytali, czy chcę, aby skazali złodzieja na pięć lat więzienia, a może go deportowali. To ja miałam podjąć decyzję - mówiła.

Anna Lewandowska w stylizacji na meczAnna Lewandowska w stylizacji na mecz. Te spodnie to hit sezonu

Metzger zapewniła, że liczy jedynie na odzyskanie portfela. Nie chciała natomiast wyręczać wymiaru sprawiedliwości.

Więcej o: