Tak Katarzyna Figura przyszła do studia. Jednoczęściowy komplet i dresowa czapka. Dość ciekawie

Katarzyna Figura odwiedziła studio "Pytania na śniadanie", by opowiedzieć o nowym filmie. Aktorka postawiła na bardzo oryginalną i swobodną stylizację.

18 listopada na ekranach kin w całej Polsce zadebiutował film "Chrzciny". To komedia Jakuba Skoczenia, która opowiada o losach skłóconej rodziny i jej perypetiach w czasie stanu wojennego. Główna rola przypadła Katarzynie Figurze, która odwiedziła studio "Pytania na śniadanie", by opowiedzieć o filmie. Nie sposób było nie zwrócić uwagi na bardzo oryginalną stylizację gwiazdy.

Zobacz wideo Katarzyna Figura wychowuje dwie córki. Kogo zabrała w podróż po Cannes, Kaszmir nie. Miała powód

Katarzyna Figura w zaskakującej stylizacji

Aktorka w rozmowie z dziennikarzami przyznała, że ma za sobą wiele metamorfoz, podkreśliła jednak, że wszystkie wynikały z obowiązków zawodowych.

W dzisiejszych czasach ludzie się kreują, dlatego, że taki mają kaprys. Przez całe moje życie te wszystkie metamorfozy były ściśle związane z rozwojem aktorskim.

Katarzyna Figura opowiadając o roli wyglądała jak prawdziwa artystka. Aktorka postawiła na streetwearowy komplet. Proste, niebieskie spodnie typu oversize zestawione były z zapinaną na ekspres cienką bobmerkę. Stylizację uzupełniła o dresową czapkę i sportowe buty do kostki. 

Oryginalna stylizacja Katarzyny FiguryOryginalna stylizacja Katarzyny Figury screen pytanienasniadanie.tvp.pl

Co ciekawe, gwiazda niedawno postawiła na niemal identyczną kreację. Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni uzupełniła ją jednak o czarny kapelusz i kozaki na wysokim obcasie. 

Katarzyna FiguraKatarzyna Figura Akpa

Katarzyna Figura w "Chrzcinach" wcieliła się w Mariannę, gorliwą katoliczkę, która podczas chrzcin swojego wnuka chce pogodzić skłócone dzieci. Tego samego dnia generał Jaruzelski ogłasza stan wojenny. Przed nią trudne zadanie, ponieważ kobieta chce ukryć prawdę o sytuacji w kraju, aby udało się pojednać rodzinę. Film został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.