Sandra Kubicka dostała nową fuchę? Baron maczał w tym palce

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem fani Sandry Kubickiej będą mogli oglądać ją w zupełnie nowej roli. W kuluarach plotkuje się o tym, że modelka zadebiutuje na antenie TVP. Jak się okazało, polecił ją nie kto inny, jak jej ukochany Baron.

Związek Sandry Kubickiej i Barona kwitnie. Zakochani są parą od ponad roku. Jakiś czas temu modelka poinformowała fanów, że w jej życiu szykują się spore zmiany. Przyznała, że razem z muzykiem przeprowadzają się do wspólnego apartamentu. To nie koniec niespodzianek, bo para będzie spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu. Jak ujawniła osoba z ich bliskiego otoczenia, Kubicka i Baron wkrótce mogą spotykać się również i w pracy. Modelka ma poprowadzić nowy program na zlecenie TVP

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jodie Comer otwiera ranking dziesięciu najpiękniejszych celebrytek świata. Ich twarze są bliskie ideału

Zobacz wideo Sandra Kubicka o zarobkach Polako?w. "Ja kiedyś też nie miałam nic. Życie często nie jest fair"

Sandra Kubicka zadebiutuje w nowej roli na antenie TVP? Pomóc miał Baron 

Jak się okazuje, niebawem Sandra Kubicka ma zostać twarzą nowego formatu, który może zostać wyemitowany na antenie TVP. Jak ujawniła bliska osoba z otoczenia modelki i muzyka w rozmowie z serwisem Pomponik, to Baron, który od dziesięciu lat związany jest ze stacją, postanowił prowadzić Kubicką do Telewizji Polskiej. 

Ławka nazwisk, które chciałyby pracować w TVP, jest dość krótka, bo to wciąż wzbudza sporo kontrowersji. Baron polecił Sandrę jednej z firm produkcyjnych, która przygotowuje nowe formaty dla telewizji. (...) Udało się, bo prace nad nim właśnie ruszyły - ujawnił informator dla Pomponika.

Na ten moment niewiele wiadomo na temat formatu, który miałaby poprowadzić modelka. Ma być to program lifestyle’owy, który może zostać wyemitowany również na szklanym ekranie. Początkowo ma mieć emisję na stronie vod.tvp.pl. 

Na telewizyjnych korytarzach aż wrze od plotek, ale o samym programie niewiele na ten moment wiadomo, na razie jedynie tyle, że będzie transmitowany w sieci na oficjalnym VOD Telewizji Publicznej. Jeśli będzie cieszył się dobrą oglądalnością, niewykluczone, iż pokaże go również telewizja - dodała osoba z otoczenia pary.

Więcej zdjęć Sandry Kubickiej znajdziecie w galerii na górze strony. 

Katarzyna CichopekMarna frekwencja na spotkaniu z Cichopek? Jej wspólnik tłumaczy

Jesteście ciekawi, jaki program poprowadzi Sandra Kubicka? 

Więcej o: