Joanna Opozda pozuje na odważnym kadrze. Fani zachwyceni. "Olśniewająca"

Joanna Opozda pochwaliła się odważnym kadrem na Instagramie. Fani aktorki są oszołomieni. Nie szczędzą miłych słów. W takim wydaniu dawno jej nie widzieliście.

Joanna Opozda ostatnio pojawiła się na branżowej imprezie Party Fashion Night. Podczas wydarzenia odniosła się także do słów Antoniego Królikowskiego o ich małżeństwie. Aktorka aktywnie spełnia się zawodowo. Film "Brigitte Bardot Cudowna", w reżyserii Lecha Majewskiego, w którym wcieliła się w tytułową bohaterkę, miał już światową premierę. Polska dopiero przed nami. Na chwilę przed premierą za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się odważnym kadrem z planu filmowego. Fani są zachwyceni. 

Zobacz wideo Plotek Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Joanna Opozda na odważnym zdjęciu 

Joanna Opozda zamieściła na instagramowym profilu odważne zdjęcie, na którym pozuje w eleganckiej białej sukni z rocięciem odsłaniającym udo. Aktorka na fotografii dosłownie zachwyca. Subtelna, w delikatnym makijażu podbiła serca internautów. Sami oceńcie.  

Już 18.10 oficjalna premiera Brigitte Bardot Cudowna. Z tej okazji wrzucam typową niedzielną stylówkę - napisała Joanna Opozda na Instagramie. 

Polska premiera długo wyczekiwanego filmu Lecha Majewskiego już 18 października. Niedawno do obejrzenia ekranizacji również za pośrednictwem mediów społecznościowych zachęcała Weronika Rosati. Gwiazda wciela się w rolę światowej sławy, Elizabeth Taylor.

 

Fani Joanny Opozdy byli zachwyceni kadrem z filmu. Pod postem niemal natychmiast zasypali ją pozytywnymi komentarzami.

Omg bomba pani Asiu.
Już nie mogę się doczekać.
Olśniewająca - piszą internauci na Instagramie.

Jak wam się podoba aktorka w tym wydaniu? Więcej zdjęć Joanny Opozdy znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.