Tomasz Kot z 15-letnią córką na konferencji serialu. Blanka eksperymentuje z wizerunkiem. Bardzo wydoroślała

Tomasz Kot razem z nastoletnią córką pojawili się we Wrocławiu na konferencji prasowej promującej nową produkcję Netfliksa "Wielka woda". Blanka Kot zadebiutowała już na ekranie, jednak rzadko pojawia się publicznie. Trzeba przyznać, że bardzo wydoroślała.

Tomasz Kot jest jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju. Mimo sławy i zainteresowania mediów udaje mu się trzymać życie prywatne z dala od blasku fleszy. Kot w 2006 roku ożenił się z Agnieszką Olczyk-Kot. Małżonkowie wychowują dwoje dzieci, 15-letnią córkę Blankę i 12-letniego Leona. Starsza pociecha aktora postanowiła pójść w jego ślady. Blanka mimo młodego wieku ma na swoim koncie debiut na ekranie. Niebawem będzie można obejrzeć ją w serialu Netfliksa "Wielka Woda". Produkcja opowiada o powodzi, która w 1997 roku nawiedziła Wrocław i Dolny Śląsk. Nastolatka w towarzystwie ojca pojawiła się na konferencji prasowej. Już zaczęła bawić się wizerunkiem. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy rzadko pokazują swoje nastoletnie dzieci. Córka Aleksandry Popławskiej mogłaby grać jej siostrę bliźniaczkę

Zobacz wideo Tomasz Kot o roli w "Akademii Pana Kleksa": Najważniejsze to tego nie schrzanić

Tomasz Kot z nastoletnią córką na konferencji prasowej nowego serialu. 15-latka idzie w ślady ojca

W piątek 30 września w Narodowym Forum Muzyki odbyła się konferencja poświęcona serialowi "Wielka Woda". W produkcji obok Anny Dymnej i Jerzego Treli występuje Blanka Kot. To nie jest debiut nastolatki. Kilka lat temu zagrała epizodyczną rolę dubbingową w serialu Disney Channel pod tytułem "Ogarnij to". Wygląda na to, że z aktorstwem chce związać swoją przyszłość. 

15-latka na konferencji prasowej była w doskonałym humorze i szeroko się uśmiechała. Blanka ma już za sobą pierwsze eksperymenty z włosami. Zdecydowała się na ciemny t-shirt i delikatny makijaż. Można również zauważyć, że ma kolczyk w nosie. 

Tomasz Kot z nastoletnią córką na konferencji prasowej nowego serialu. 15-latka idzie w ślady ojcaTomasz Kot z nastoletnią córką na konferencji prasowej nowego serialu. 15-latka idzie w ślady ojca Fot. Forum

Więcej zdjęć Blanki Kot znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Blanka Kot prowadzi konto na Instagramie, jednak publikuje tam sporadycznie. 

 

Sześcioodcinkowy serial z udziałem Blanki Kot będzie można oglądać na platformie Netflix od 5 października. Widzicie podobieństwo do znanego ojca? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.