Hanna Lis na zdjęciu sprzed 19 lat. Jedna rzecz się nie zmieniła

Hanna Lis wróciła pamięcią wstecz o 19 lat i pokazała instagramowym obserwatorom archiwalny kadr z czasów, gdy była jedną z twarzy serwisu informacyjnego stacji TV4. Trzeba przyznać, że od tamtego czasu dziennikarka niewiele się zmieniła.

Hanna Lis była obecna na małym ekranie już od 1993 roku, wówczas zadebiutowała jako prowadząca "Teleexpressu" na antenie telewizji. Dekadę później pracowała w TV4, gdzie powierzono jej stanowisko prowadzącej i wydawczyni "Dziennika". Aktualnie 52-latka przeniosła zawodową działalność do sieci.

Tak zaczynali karierę. Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięckiego mogły potoczyć się zupełnie inaczejRubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięcki "walczył" o rolę

Zobacz wideo Hanna Lis odpowiada na zarzuty o płatną promocję szczepień

Hanna Lis na archiwalnej fotografii

Instagramowy profil TeleNostalgia prezentuje telewizyjne kadry sprzed lat, umożliwiając widzom sentymentalną podróż w przeszłość. Prowadzący konto wykopali zdjęcie Hanny Lis (w tamtym czasie noszącej jeszcze nazwisko Smoktunowicz) podczas emisji "Dziennika". Fotografia datowana jest na 29 września 2003 roku, a na instagramowy profil wstawiono ją dokładnie (co do dnia) 19 lat później.

Więcej zdjęć Hanny Lis znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Nie da się ukryć, że upływający czas jest wyjątkowo łaskawy dla redaktorki. Ona sama zaś pozostaje wierna wypracowanemu przed laty wizerunkowi: długie blond włosy i dyskretny makijaż. Już wtedy stawiała na klasyczną elegancję w ubiorze.

Hanna LisHanna Lis hanna_lis/Instagram

Nawiasem mówiąc, telewizyjna gwiazda została doceniona za swoje antenowe stylizacje. Zwyciężyła w kategorii "najlepiej ubrana prezenterka informacji/publicystyki" w konkursie Oskary Fashion 2008, organizowanym przez pismo "Fashion Magazyn". Dostrzeżono ją też w plebiscycie Gwiazdy Plejady, w którym nominowano ją do tytułu "gwiazdy stylu".

Ceniono też jej kompetencje. Oprócz serii nagród i wyróżnień, nie omijały jej awanse. Dwa miesiące po tym, jak wykonano powyższe zdjęcie, 33-letnia prezenterka otrzymała posadę kierownika zespołu redakcyjnego "Dziennika".

Gwiazdy lat 90.Gwiazdy lat 90. Doherty jest poważnie chora, a Michelle Gellar prowadzi firmę

Pamiętacie Hannę Lis z tamtych czasów? Brakuje jej wam w serwisach informacyjnych?

Więcej zdjęć Hanny Lis znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: