Anna Lewandowska eksponuje brzuch w lustrze. Boski! W tle imponujący salon w Hiszpanii

Anna Lewandowska wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym prezentuje świetną formę. Szczególną uwagę zwraca jej pięknie umięśniony brzuch.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się w mediach społecznościowych ujęciami z życia prywatnego. Ostatnio pokazała, jak mieszka jej mama, a teraz opublikowała na Instagramie fotografię, na której widzimy goły brzuch. Trzeba przyznać, że jej figura i zarysowane mięśnie brzucha robią piorunujące wrażenie. W tle można było zauważyć stylowy salon. Klasa!

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Tak mieszka Krzysztof StanowskiPrywatne boisko i imponujący ogród. Dom Krzysztofa Stanowskiego robi wrażenie

Anna Lewandowska w modnej stylizacji. Odsłoniła idealny brzuch

Trenerka kocha sport, więc nic w tym dziwnego, że w sieci często pokazuje zdjęcia i nagrania, na których wyciska na macie siódme poty. Tym razem wstawiła na Instagram fotografię w nowoczesnej stylizacji. Miała na sobie top w rudym kolorze, który pięknie odsłonił jej umięśniony brzuch. Do tego dobrała jeansy z wysokim stanem w stylu lat 90. oraz świetne, modowe klapki w futerkowym stylu. Całość dopełniła torebką-workiem z błyszczącego materiału. Prezentowała się naprawdę bosko.

Zobacz też: Styl Anny Lewandowskiej jest bezbłędny. To jej najlepsze zestawy i ich (tańsze) zamienniki. Też na randkę!

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Kadr także uchwycił fragment salonu w jej hiszpańskim domu. Widać, że trenerka i jej mąż, Robert Lewandowski mają słabość do surowych i nowoczesnych wnętrz. Jeżeli chodzi o kolory, to króluje głównie szarość i czarne dodatki. Fajnie, że nie zapomnieli dodać trochę ciepła i zdecydowali się na słomiane akcesoria w postaci ciekawych koszy, które ukryją wszystkie drobiazgi w jednym miejscu.

Polecamy: Anna Lewandowska pokazała, jak urządziła salon. Na tej sofie zmieściłaby się cała piłkarska drużyna Lewego

Więcej o: