Blanka Lipińska w satynowej czerni na pokazie Łukasza Jemioła. Chciała być jak kowbojka. Spójrzcie na ten element

Na pokazie najnowszej jesienno-zimowej kolekcji Łukasza Jemioła "Islandia" pojawił się tłum celebrytek. Naszą uwagę przykuła Blanka Lipińska. Autorka erotyków pojawiła się w satynowej sukience, do której dobrała zaskakujące dodatki. Wyszło naprawdę nieźle.

W środowy wieczór odbył się pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Na wydarzeniu zjawił się tłum rodzimych celebrytek, które chętnie pozowały na ściance. Dostrzegliśmy m.in. Julię Wieniawę, Grażynę Wolszczak, Małgorzatę Ohme, Annę Marię Sieklucką i Maję Frykowską. Wrażenie zrobiła na nas Blanka Lipińska, która zazwyczaj jest na bakier z modą. Tym razem jej wybór okazał się całkiem udany. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska o problemach z ortografią na poziomie podstawówki

Blanka Lipińska postawiła na wieczorową kreację. Dobrała do niej kowbojki. Wypadła nieźle

Blanka Lipińska tym razem postawiła na czerń. Autorka erotyków wybrała satynową sukienkę w stylu lat 80. z wyraźnie zaznaczoną linią ramion. Drapowany dół kreacji świetnie wpisywał się w obecne trendy. Celebrytka postanowiła zrezygnować z typowo wieczorowych dodatków i klasyczne szpilki zamieniła na wciąż modne kowbojki. Metalowe czubki dodały całości rockowego pazura, a szerokie cholewki optycznie wysmukliły nogi. Zadziorny charakter stylizacji uzupełnił skórzany pasek z masywną klamrą.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Fot. AKPA

Minimalistyczne okulary przeciwsłoneczne zdają się tu być pewnego rodzaju żartem, na który zdecydowała się autorka "365 dni". Niby nie są tutaj potrzebne, ale jednak sprawiają, że ten look nie jest nudny. Biorąc pod uwagę inne modowe wybory Blanki Lipińskiej, musimy przyznać, że w tej odsłonie zaprezentowała się naprawdę nieźle. 

Więcej zdjęć gwiazd z pokazu Łukasza Jemioła znajdziesz w galerii na górze strony. 

Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła jest zatytułowana "Islandia". Projektant w ostatnim wywiadzie zdradził, co było inspiracją do jej stworzenia.

Islandia - jej surowy klimat i dzikie, spektakularne krajobrazy. To wyjątkowe piękno starałem się przełożyć na język mody - wybór tkanin, zestawienie faktur i printów. Mam nadzieję, że udało mi się odzwierciedlić je w sylwetkach, jakie pojawią się na pokazie. Liczę też, że sam pokaz odda niesamowitą aurę Islandii. Poza tym właśnie tam zrealizowaliśmy sesję zdjęciową promującą kolekcję. Było to ogromne produkcyjne przedsięwzięcie, a zarazem fantastyczne doświadczenie. Wspomnienia z tej wyprawy zostaną ze mną na długo - powiedział Łukasz Jemioł w wywiadzie dla "Vogue".

Stylizacja Blanki Lipińskiej przypadła wam do gustu? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.