Anne Hathaway powtórzyła ikoniczną stylizację z "Diabeł ubiera się u Prady" i zasiadła obok Anny Wintour. W punkt!

Anne Hathaway zaskoczyła wszystkich wyborem stylizacji na nowojorski tydzień mody. Aktorka wybrała zestaw łudząco przypominający ten z filmu "Diabeł ubiera się u Prady". Jakby tego było mało, to gwiazda usiadła na pokazie mody w charakterystycznym looku obok samej... Anny Wintour.

Kto by się spodziewał, że adaptacja filmowa książki "Diabeł ubiera się u Prady" zdobędzie taką popularność. Historia dawnej asystentki redaktor naczelnej amerykańskiego "Vogue’a" - Lauren Weisberger tak zelektryzowała fanów mody na całym świecie, że stała się książką kultową, a film, który powstał na podstawie tego dzieła, do dzisiaj cieszy się sporą popularnością. Wszystko za sprawą tytułowego "diabła", którym była Miranda Priestly, stylizowana na redaktor naczelną amerykańskiego "Vogue'a" - Annę Wintour. Nie wiemy, czy na najnowszym pokazie mody Michaela Korsa aktorka, Anne Hathaway, która grała mobbingowaną stażystkę w redakcji "biblii mody", specjalnie wybrała stylizację z filmu, ale nie da się ukryć, że wyglądała jak filmowa Andy Sachs.

Zobacz wideo Anne Hathaway i Dev Patel o miłości, czyli zwiastun serialu "Modern Love" Wybierz serwis

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Anne Hathaway obok Anny Wintour na pokazie mody. To wyglądało jak scena z kultowego filmu "Diabeł ubiera się u Prady"

Aktorka została zaproszona na pokaz mody Michaela Korsa. Anne Hathaway wybrała na tę specjalną okazję stylizację w stylu Andy Sachs z "Diabeł ubiera się u Prady". Do czarnego golfu dobrała długi płaszcz w czekoladowobrązowym kolorze. Jej fryzura także wyglądała jak ta z kultowego filmu. Jakby tego było mało na pokazie mody usiadła obok redaktor naczelnej amerykańskiego "Vogue'a" - Anny Wintour, która była inspiracją dla postaci zimnej i wyniosłej szefowej modowego magazynu.

Anne Hathaway, Anna WintourAnne Hathaway, Anna Wintour East News

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że był to specjalny zabieg, chociaż kolory, na jakie się zdecydowała przywodzą na myśl nowy, jesienno-zimowy sezon modowy. Poniżej przedstawiamy kadr z filmu "Diabeł ubiera się u Prady".

Anne HathawayAnne Hathaway East News

Myślicie, że to był celowy zabieg, czy tak zwany wypadek przy pracy? 

Więcej o: