Król Karol III ma nieślubną córkę?! "On kocha jej wolnego ducha"

Jeden z australijskich tabloidów podał, że król Karol III rzekomo ma nieślubną córkę. Szybko jednak okazało się, jakie tak naprawdę relacje łączą go z Indią Hicks.

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej często bywają bohaterami skandali. Na ich temat powstało wiele plotek i co jakiś czas w mediach pojawiają się nowe. W większości jednak okazują się fałszywe. Nie inaczej było z informacją, którą podał australijski magazyn "New Idea" według którego król Karol III ma nieślubną córkę. 

Agnieszka SienkiewiczTak mieszka Agnieszka Sienkiewicz. Boska kuchnia! Aż chce się w niej gotować

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Król Karol III i plotki o "córce" na Bahamach 

Australijskim magazyn jakiś czas temu opublikował artykuł zatytułowany: "Królewski owoc miłości znaleziony na Bahamach!". Jego główną bohaterką jest India Hicks, która rzekomo ma być nieślubnym dzieckiem króla Karola III. Informacja ta wywołała poruszenie w Wielkiej Brytanii, ponieważ kobieta jest dobrze znana w królewskich kręgach. W dalszej części tekstu zostało jednak wyjaśnione, jakie tak naprawdę łączą ich relacje. 

Książę Karol zawsze miał słabość do swojej chrześniaczki. Chociaż India od wielu lat mieszkają na Bahamach, utrzymywała stały kontakt z Karolem i często z nim rozmawiała. Łączy ich to samo poczucie humoru, a on kocha jej wolnego ducha. Karol zawsze będzie blisko Indii - twierdzi informator "New Idea".

Okazało się, że India Hicks jest wnuczką lorda Louisa Mountbattena i wiedzie spokojne życie na Bahamach. Dawniej pracowała jako modelka, a obecnie jest pisarką i podobnie jak jej tata - David Hicks zajmuje się dekorowaniem wnętrz. Chrześniaczka króla Karol III była jedną z druhen w czasie jego ślubu z księżną Dianą. W rozmowie z magazynem "Harpers Bazaar" opowiedziała o tym, jak to jest brać udział w tak ważnej uroczystości. 

India Hicks żegna królową Elżbietę II

India Hicks aktywnie prowadzi instagramowy profil. Po tym, jak ogłoszono śmierć królowej Elżbiety II, opublikowała w sieci post, w którym przypomniała słowa jej mamy, na temat monarchini. 

Poznać ją to podziwiać ją ponad wszystko - powiedziała mi moja mama.

Do wpisu dodała archiwalny kadr. Więcej zdjęć Indii Hicks znajdziecie w naszej galerii. 

 

Książę William i księżna Kate z nowymi tytułami po śmierci królowejKsiążę William i księżna Kate z nowymi tytułami po śmierci królowej

Więcej o: