Dochody influencerów przyprawiają o zawrót głowy. Sylwia Bomba zdradziła, ile zarobiła w zeszłym roku. Wow...

Wielu influencerów niechętnie rozmawia na temat pieniędzy. Niektórzy jednak otwarcie mówią o swoich dochodach. Niedawno Sylwia Bomba uchyliła rąbka tajemnicy na temat zarobków. Celebrytka nie może narzekać.

Nie od dziś wiadomo, że zawód influencera jest bardzo lukratywny. Najpopularniejsi twórcy mogą uzyskać naprawdę pokaźne dochody. Paweł Swinarski znany z kanału "Dla Pieniędzy" zapytał celebrytów, ile udało im się zarobić w zeszłym roku. Niektóre odpowiedzi zaskakują.

Zobacz wideo Jak często trenuje Sylwia Bomba? "Codziennie!"

Sylwia Bomba zarabia krocie. Inni influencerzy radzą sobie jeszcze lepiej. Kto ma największe dochody?

Prowadzący popularny youtube’owy kanał "Dla Pieniędzy" postanowił przyjrzeć się dochodom influencerów. Aby nie snuć domysłów, zapytał o nie u źródła. Niektórzy celebryci nie mieli oporów, aby zdradzić, ile zarobili w ubiegłym roku. Wielu twórców nie chciało jednak rozmawiać o pieniądzach. Największy sukces finansowy odniósł youtuber posługujący się pseudonimem TheNitroZyniak, który wyznał, że na jego konto wpłynęło 2 miliony 200 tysięcy złotych. Imponować mogą też dochody Medusy, który twierdzi, że stał się bogatszy o okrągły milion. Mniej wylewna była Sylwia Bomba, która wyznała, że zarobiła więcej niż milion, nie chciała jednak podać dokładnej kwoty. Odpowiedzi na pytanie odmówiła z kolei Karolina Brzuszczyńska znana jako Way of Blonde.

Nie mogę takich rzeczy mówić. Potem będą artykuły, że się chwalę pieniędzmi [...] Za mało, bo musiałam wziąć kredyt na dom - powiedziała.

Gospodyni programu "Farma", Ilona Krawczyńska, także nie chciała rozmawiać o swoich dochodach.

Nie powiem - powtarzała konsekwentnie.

Spodziewaliście się, że internetowi twórcy mogą liczyć na aż tak wysokie zarobki? Więcej zdjęć popularnych influencerów znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.